Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek 8 év nagy korkülön...

Szerintetek 8 év nagy korkülönbség egy barátságban?

Figyelt kérdés
Ő 24 lesz, én 16. Mostanában sokat gondolkodok azon, hogy nem nagy-e ez a korkülönbség. Természetesen eszem ágában sincs emiatt megszakítani vele ezt a barátságot, mert ő tényleg egy nagyon jó és igaz barát, ettől függetlenül viszont érdekelne a ti véleményetek. Nektek mennyi az a korkülönbség ami még beleférne a legjobb barátotok és a ti korotok közé?
2014. szept. 20. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátság nem kor kérdése! Ha igazi, akkor fel sem merül egyik félben sem, hogy nem egykorúak.
2014. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy korkülönbség.
2014. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 53 éves vagyok és a legjobb barátnőm 35 éves! Barátságban nem számít a kor.
2014. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem se számít a kor. van egy haverom 25 éves én 15 vagyok :D
2014. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, amit a többi válaszoló. Nem számít :)
2014. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem számít szerintem sem, bár ekkora korkülönbségnél én személy szerint nem tudnék kifejezetten barátként gondolni a másikra, bennem valamiért ott lenne, hogy testvéremnek érezném inkább, egy kishúgnak/kisöcsnek, aki bármikor számíthat rám.
2014. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42 évesen egy 26 éves srác az egyik legjobb barátom. Minket nem zavar, bár írtam is ki hasonló kérdést, hogy vajon hosszú távon hány év korkülönbség az, ami később sem zavar bele a barátságba.
2014. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!