Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a barátnőmmel,...

Összevesztem a barátnőmmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Összevesztem a legjobb barátnőmmel egy fiú miatt. Mindkettőnknek tetszik. Csak akkor fog velem újra szóba állni ha lemondok a fiúról. Lemondjak? Vagy hagyjam, hogy miért nem ő mond le róla? Plusszba neki tetszik még 2 fiú, viszont nekem most ez az egy. Mit csináljak?
2014. szept. 21. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőjetek fel?
2014. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem igazi barátnő, ha neki fontosabb egy fiú, mint te. meg mi az, h csak akkor áll szóba veled, ha lemondasz a srácról? ez rohadtul érzelmi zsarolás. meg szerintem nem tetszhet neki annyira az a srác, ha mellette még kettő más is... én a helyedben megmondanám, h lemondok róla, oké, legyen boldog, de ha utána a srácnak te kellesz akkor ne sértődjön meg
2014. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a fiúnak melyikőtök tetszik?
2014. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Tudjátok egyáltalán, mit jelent az igazi barátság? Az, hogy mindkettőtöknek tetszik egy fiú, mit jelent Nektek? Miért kellene a fiúról Neked lemondani? A fiú hogy áll a dologhoz?

Szeretne az a fiú Tőled egy kicsit többet, mondjuk barátod lenni? Vagy inkább a barátnőd felé hajlik? Ja, ez nem lehet, mert akkor nem kéne lemondanod róla.

Összegezve: ha a lemondásodon múlik a barátnőd barátsága, akkor nem barátság! Majd az idő, és a fiú eldönti ezt a vitát, akkor megtudod, mit csinálj.

2014. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.A leírtak szerint tutira mehetünk,hogy nem a barátnőd,nemhogy még az igazi barátnőd legyen.



2.Egy lánynak nem tetszhet egyszerre 3 fiú,szóval lehetséges,hogy egyik fiút sem szereti..


3.Szerintem hagyd a "barátnőd" a fenébe,mert ilyenekre pazarolni az időd felesleges.

2014. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:))
2014. szept. 21. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Atyaég, emiatt összeveszni? A fiú meg röhög a markába, és egy harmadik lánnyal jön össze.
2014. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem alapszabály, hogy ilyenkor mindkettőtök mondjon le a fiúról. (Pláne, hogy a barátnődnek 3 fiú tetszik egyszerre, tehát nem halálosan van belezúgva...annyira nem lehet neki fontos, te viszont állítólag a legjobb barátnője vagy...)

Te egyedül ne mondj le róla az ő kedvéért, mert ha csak így marad a 'barátnőd', akkor nem is igazi barátnőd.

Ha tényleg nem fog szóba állni veled emiatt, akkor talán jobb is, ha új barátnő(ke)t keresel.

2014. szept. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!