Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmmel összeves...

A legjobb barátnőmmel összevesztem? Ebben az esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy ő barátkozhatott kedvére, de akárhányszor szereztem egy új barátnőt, az illetőt mindig lefikázta (ízlését, kinézetét úgy hogy nem is ismerte), ítélkezett vele, gyerekes gúnyneveket fűzött rá, és a nevük elé tette gúnyosan a "kis"-t... először mondtam oké, jólvan, de bántott hogy azt akarja hogy utánaloholjak, és hogy eltaszítson mindenkit előlem. Ezen alkalommal nem bírtam, amikor egy internetes barátnőmet, (akit nem is ismer abszolút) olyan szinten lenézte, és utálta, hogy szólnom kellett neki. Szépen szóltam, ő pedig facebookon (ott nagy a szája) fellángolt hogy mit képzelek magamról, lesz@rozta azokat amiket szeretek, meg h elege van belőlük, amikor mivel jól tudom h utálja őket, direkt még szóba sem hozom (itt most az animékről van szó ha valakit érdekel, nem tud megbarátkozni a helyzettel hogy én 3 éve szeretem őket, és folyton, folyton kigúnyol emiatt, lejárat) és utána pedig összehasonlította a barátnőmet a szar sorozataival amiket néz, hogy azokat én is lefikáztam... egyszóval gyerekes hülyeségeket hozott fel, és ott elárulta magát: megmondta hogy utálja azt az internetes barátnőm. És ez nekem nagyon rosszul esett! Amikor nincs rá oka hogy utálja, nem is ismeri őt, csak annyi hogy nem népszerű. Mert ő igen? Na mindegy... mindig is én voltam mindenéért hibáztatva, és én nem szólhattam egy büdös rossz szót sem hozzá, mert egyből nekemugrott... de ő észre sem veszi néha, de folyton megbánt mindennel. de amikor szóba kerül, 7 évvel ezelőtt történt eseteket hoz fel példának, és magát védi. Minden veszekedésünknél nekem kellett könyörögnöm hogy béküljünk ki, de most elegem lett. Igaz barátnő az ilyen egyáltalán? Mit csináljak? Ti mit tanácsolnátok?
2014. jún. 11. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem ennek vége és hidd el jobb ha elkerülöd.
2014. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a legnagyobb baj, hogy már régóta barátok vagyunk, és hogy legtöbbször jól elvagyunk.De elegem lett hogy kikészít, és minden veszekedésnél én vagyok legvégül a hibás. Mindent én járok meg... én sajnos az a fajta vagyok aki az ilyen eseteket némán tűri, és mindig ő nyomott el. De ezennel nem hagyom! Lehet, nem érdemel meg engem...
2014. jún. 11. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Jól mondod az utolsó mondatot!
2014. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát szerintem is gyerekes (bocs h ezt mondom) a viselkedése de igazad van h nem érdemel meg téged és (szerintem) ezek után nem nevezhető lb-nek talán még barátnak se hiszen kigúnyolt azért mert szereted az animéket és azt hiszem ezt egy barát nem tenné.( mert) mindenkinek más az ízlése + szerintem tök mindegy kivel barátkozol és azért mert a barátaidat ő nem ismeri nem hiszem h kikéne beszélnije őket lehet h ő egy ilyen típus de amit fb-on csinált... ne haragudj h ezt állítom de engem is felháborított a viselkedése (pedig nem is ismerem) :)
2014. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!