Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttek! Ti mennyit találkoz...

Felnőttek! Ti mennyit találkoztok a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Nem olyanok válaszát várom, akik még iskolába járnak, hanem olyanokét, akik már dolgoznak. Nekem 5 barátom van, ebből 3 velem egykorú (21), 2 12 órázik mindennap, néha beiktatva 1 nap pihenőnapot - 1 pedig most fog szintén 12 órába menni dolgozni és én nagyon örülök neki, hogy végre talált munkát, de nagyon fog hiányozni is, mert 2 napot megy, 2 napot szabad, de ebből alig fogunk találkozni. (Szerelmes vagyok belé, elég sokszor nálunk aludt, amíg nem volt munkája, nagyon jól elvoltunk és én szokás szerint előre félek.) Egyik barátnőm 11.-es, a másik anyával egykorú, ő a munkaügyi által támogatott képzésre jár és a házukat újítja fel a párjával, vele sem találkoztam már durván 1 hónapja. Igazából eléggé kirekesztve érzem magam, hogy én még tanulok, de tök feleslegesen járok be suliba, mert nem csinálunk semmit, diákmunka is ritkán van és így feleslegesnek érzem magam.

21/l


2014. szept. 23. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs a szóismétlésért nem igazán figyeltem oda rá...
2014. szept. 23. 13:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Az igazán jó barátaimmal nagyon ritkán! Mert mindegyik távol él tőlem, a korábbi lakóhelyeimről maradtak fent ezek a barátságaim. Viszont sajnos volt pár, akit a távolság miatt veszítettem el, pont azért, mert szinte lehetetlen volt összeegyeztetni hogy találkozzunk. 24L
2014. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

27 vagyok, minden barátnőm 8 órában dolgozik, én csak heti 2 napon. Szerencsére én ott lakom, ahol ők dolgoznak (abban a kerületben), így heti egy-két ebéd biztos belefér:) Szóval mondjuk rotációban ez azt jelenti, hogy a 4 barátnőmmel 2-2 hetente találkozom, vagy este egy koktél vagy pedig egy-egy ebéd:)


27N

2014. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó neked :(
2014. szept. 23. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi minden pénteken összejövünk sörözni meg valamit amit épp kitalálunk. Persze van olyan hogy kimarad alkalom mert a társaságból 1-2 ember ér csak rá. Általános iskolai barátaim.


30F

2014. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és a barátom 35, ő a mai napig összejár hetente (vagyis most már én is) pénteken a GIMIS és az egyetemi barátaival is (akik külön csoport).:) De nekik könnyű, mert mindannyian bp-i értelmiség, szóval amúgyis kommunikálnak egymással ebben a szűk rétegben.
2014. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetente 1x sörözünk, de skype-on minden este beszélünk konferenciában a spanokkal, közben neten játszunk valamit, mi így oldjuk meg a kontaktot.
2014. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!