Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik igy?

Miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen megismerkedtem egy sráccal, akivel jó barátságot kötöttem. Egy idő után láttam rajta, hogy jobban kedvel mint barátot. Aztán bevalotta, hogy nagyon tetszem neki, és próbált közeledni. Nekem viszont barátom van, akit előtte nem említettem neki, de ebben a helyzetben kénytelen voltam közölni vele. Azóta viszont távolságtartóbb, nem nagyon beszélgetünk, mintha kicsit meg lenne sértve. Nem mosolyog pedig előtte mindig jó kedve volt. :/ Engem ez azért is bánt mert jó barátomnak tekitettem és most ez úgy érzem szétesőben van. Sajnálom nagyon. Mit tegyek? Ennyire bántja a dolog? :( :/
2014. szept. 24. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kissé kudarcot érez a srác,ezért visszafogottabb lett.

Semmit ne tegyél,az idő mindent megold,végezzétek a dolgotokat továbbra is.

Egyébként szerintem Fiú/ffi és lány/nő között mindig olyan "aberáltak" ezek a kapcsolati dolgok.(nem tudtam más kifejezést találni)

Az ált.iskolában voltak ezek a gyerekes kategóriák,hogy szerelmes vagyok bele,szeretem tetszik,csak barátom.

Nekem is volt ilyen,hogy szerelembe nem tudtam esni XY-al,ezért nem tudtunk barátok maradni sem.

2014. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az aberáltat a baráti kapcsolatra értem
2014. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Idővel talán jobb lesz, csak sajnálom őt, mert nem akartam megbántani. De úgy tűnik sikerült valamennyire és ettől rosszul érzem magam. :/ Hát csak lesz valahogy.
2014. szept. 24. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!