Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így velem?

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy fiú,akivel régebben sokat beszélgettem,jó barátok voltunk,de eléggé eltávolodtunk egymástól.Egy utcában lakunk,és sokszor látom az ablakból,hogy amikor a házunk előtt megy el,nézi a szobám ablakát.Persze ő nem lát engem.De miért néz erre?Ha az utcán találkozunk ketten,akkor hozzám szól,de ha mellettem,vagy őmellette van valaki,még a fejét is elfordítja,mintha nem is ismerne.Miért viselkedik így?Most akkor érdeklem,vagy nem?Már nem tudom hogyan viszonyuljak hozzá!
2014. aug. 10. 13:35
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem érdekled.Csak mi fiúk adjuk a kemény legényt hogy már csak úgyis leszarjuk a lányt ezt mutatjuk felé de belül mégis szeretjük én is ilyen voltam.BESZÉLJ AZZAL A FIÚVAL!! :)
2014. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekled :)

beszélgessetek facen vagy ha van pl kutyád, hivd el egy sétára esetleg kérd meg, hogy segítsen félretolni egy szekrényt a szobádban, mert nincs senki akinek szólhatnál..

apróságpk, de máris ottmarad egy üdítőre, megbeszélhetitek ki mit tervez hétvégén stb...

ezzel nem vagy nyomulós

2014. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem bunkó a fiú. Ne foglalkozz vele. Te is nézz át rajta.
2014. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!