Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elakarja venni a legjobb...

Elakarja venni a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
az van, hogy még tavaly össze barátkoztam nagyon az egyik osztálytársammal, de ő össze volt nőve a másik osztálytársammal aztán valamiért velem kezdett barátkozni és én lettem a legjobb barátnője nekem meg ő......lehet, hogy fura de én nyáron nem 1x álmodtam azt, hogy az a másik csaj akivel még tavaly volt jóban elvette tőlem, de nem foglalkoztam vele annyira. Erre tegnap történt egy dolog: Budapestre állatkertbe mentünk (utána meg egy bevásárló központba) akkor még minden rendben volt a barátnőmmel ketten jártuk az állatkertet ugyanúgy hülyéskedtünk röhögtünk mint midig aztán amint kiértünk az állatkertből mentünk is a buszra, hogy menjünk a bevásárló központba de nekem nagyon fájt a fejem és ezért nem figyeltem nagyon semmire... (beleértve a barátnőmre sem) aztán mikor odaértünk a barátnőm párszor még odajött hozzám de utána a másik csajjal ment összevissza nézelődni (ami fura mert még tegnap előtt ő mondta, hogy mennyire idegesíti az a csaj meg, hogy folyton rajta lóg és erre meg most vele sétálgat) kicsit furcsáltam a dolgot de inkább a másik 2 barátnőmmel mentem nézelődni... aztán az történt, hogy a "legjobb" barátnőm és az a másik lány egy helységben beszélgettek is pont mi is oda mentünk erre meg elkezdi a másik lány, hogy: "menjünk innen itt se tudunk normálisan beszélgetni" akkor már tudtam mi lesz.... és így is lett a "barátnőm" egyszer jött oda hozzám de akkor is azzal, hogy ő átül a buszon a másik csaj mellé (pedig úgy volt,hogy egész úton egymás mellett ülünk) én kezdtem ideges lenni de nem tudtam mit tenni így ők egymás mellett ültek és meg a másik barátnőmmel... aztán mikor megérkeztünk leszálltunk a buszról és a "barátnőm" el se köszönt tőlem helyette a másik csajtól köszönt el... gondolom ezek után már az lesz, hogy a suliban is egymás mellett akarnak ülni (pedig azt beszéltük meg, hogy egész évben mellettem ül.. és ezt pont ő mondta) engem meg lese sz*rnak (bocsánat a kifejezésért de kezdek megint ideges lenni) félek, hogy elveszítem... de pont ő mondta nekem mindig, hogy mennyire utálja azt a másik csajt erre meg.... vagy lehet, hogy én reagálom túl? Az a hibán, hogy eléggé féltékeny tipus vagyok sőt nagyon.... mással történt ilyen, hogy a legjobb barátnője elpátolt tőle és mi történt utána?

2014. szept. 25. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld ezt meg a barátnőddel, mert annak semmi értelme, hogy magadat emésztgeted és benn tartod a sok feszültséget, mert akkor egyszer robbanni fog, valószínűleg nem a legjobb pillanatokban.
2014. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Uuuu hát, nkm pont ugyanez van. A baratnom egyik fel-evben velem van, a masik fel evben meg talsl bennem valmi kifogast es atmegy egy tök más csajhoz. Baromi idegesítő. Megmondtam neki, h en nem vok egy jatekszer akit csak ugy dobalni lehet egyik embertol a masikig!!!!! Bar en sem tuok mit csinalni. De keress egy igazi baratnot. En is probalkozok vele. Sok sikert!!!!!
2014. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!