Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-lány barátságban miért...

Fiú-lány barátságban miért nem hisznek az emberek?

Figyelt kérdés

Eddig nekem csak fiú barátaim voltak, és egyszer se volt ez a többet akar szindróma.

Viszont már unom hogy állónap összehoznak minket, ráadásul van szerelem barátnőm és mindig hallok ilyen elitélő sztem csalja a barátnőét megjegyzéseket.



2014. szept. 26. 07:36
 1/8 A kérdező kommentje:
vagyis hogy szerelem barátom van :D
2014. szept. 26. 07:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromság és lehet fiú és lány kötött is barátság, én se értem az olyan embereket, akik azt mondják nem. Lehet volt valami rossz tapasztalatuk ezzel kapcsolatban.
2014. szept. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*között

*rossz tapasztalatuk volt


De utálok mobilról írni.

2014. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert sokan el sem tudják képzelni, hogy egy férfi és egy nő nem csak potenciális partnerként tekint egymásra - mi több, esetleg kölcsönös szimpátia esetén sem "használják ki a helyzetet", mert valamiért tudják, hogy egy barátságnál több hosszú távon úgysem lehet belőle...


Pedig lehet, nekem is vannak férfi barátaim (a lehető legváltozatosabb családi állapottal). A családom meg a barátaim ismernek, tudják, hogy ha azt mondom, adott esetben ez csak barátság, akkor valóban az, és nem kell többet belelátni, de régebben engem is "meggyanúsítottak":))) Aztán kinek lett igaza? :)))

2014. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a szemlélet alapja önmagukban van - mivel mindenki csak szexért vagy társadalmi rangért ismerkedik, magukból indulnak ki és magukat is tapasztalják másokban.
2014. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert sokan a farkukkal gondolkodnak, és - akár van valakijük, akár nincs - nem tudnak másként tekinteni a lányokra, mint begyűjtendő trófeára. Az ilyenek hangoztatják, hogy "nincs, mert úgyis az egyik fél többet érez".
2014. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokan azt gondolják, hogy az egyik fél előbb-utóbb elkezd többet érezni, ezért nem lehetséges. Meg ha egy fiút meg egy lányt sokat látnak együtt az emberek, akkor mindenki arra gondol, hogy biztos van köztük valami, mert ez valószínűbb és érdekesebb annál, mintha csak barátok. És akkor elkezdenek az emberek mindenfélét kitalálni... Meg a fiú barátnője is féltékeny lehet, hogy mindig egy másik lány van a pasija körül, és elkezd panaszkodni a barátnőinek, aztán kezdődnek a pletykák, hogy biztos megcsalja, satöbbi...szóval érted.
2014. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Simon Belmont nevű felhasználó válasza:


Mert sokan a farkukkal gondolkodnak, és - akár van valakijük, akár nincs - nem tudnak másként tekinteni a lányokra, mint begyűjtendő trófeára. Az ilyenek hangoztatják, hogy "nincs, mert úgyis az egyik fél többet érez"."


ezt úgy mondod mintha a lányok többsége nem ezt csinálná

2014. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!