Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy egy idő...

Miért van az, hogy egy idő után hétköznapi dolgok elkezdemek zavarni a barátokban vagy szimpla ismerősökben? Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés

Pl exemnél anno aprobb dolgok zavartak, amik a végen fölnagyobbodtak és hozzák a szakítást.

Ismerősöknél is van olyan, hogy ha van egy poénjuk, amit ha myolcvanadszorra játszanak el, mondanak, már nem bíro, főleg, amikor finoman megkérem, hogy fejezzék be.

És rengetegen csinálnak valamit, ami eléggé kihozza ezt belőlem, pl minden nap ugyanaz a téma, buzgómócsingoskodás, állandó kis tüsszentés haldoklásként megélése, ujjropogtatás, taperolás, fütyülés és kornyikálás, stb.


Ti hogy vagytok ezzel? Titeket is zavarnak dolgok egy idő után és volt már erre példa?



2014. szept. 26. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem a hibái ellenére szeretek valakit, hanem azokkal együtt. Igyekszem nagyon toleráns lenni mindenkivel, és ha valamit tényleg nagyon nem bírok elviselni, akkor az már annak a jele, hogy az embert magát sem szeretem (már, vagy elejétől fogva), és ekkor szép lassan megszakítom a kapcsolatot. Természetesen erre is volt példa, nem vagyok szent.

Amit nem bírok: ha valaki gerinctelen, ha undorító (ápolatlan, vagy direkt bunkó, esetleg látványosan megbotránkoztatóan viselkedik csak azért, hogy a figyelem középpontjába kerüljön, mondjuk úgy eszik, hogy kiesik a kaja szájából és beszél közben, és élvezi, hogy másik undorodva figyelik), ha aljas, kétszínű, vagy ha rasszista dolgokat, esetleg fogyatékkal élőket "viccesnek" tart. De ezek inkább neveltetésbeli különbségek, nem rossz szokás.


Én pl rázom a lábam, de igencsak meglepődnék, ha valaki, mondjuk a párom ez miatt szakítana velem. :D

Ha valami ilyen dolog idegesít, ami előtte nem, esetleg még bájosnak is találtam, (az exem állandóan meztelenül rohangált a lakásban, képes volt úgy szalonnát sütni, aztán hallgathattam, ahogy nyafog, mert az olaj ráfröccsent...) akkor számomra az annak a jele, hogy a kapcsolatot kell felülbírálnom. Nem véletlenül az exem. :D

2014. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!