Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha véletlenül rossz számot...

Ha véletlenül rossz számot hívtok, rögtön kinyomjátok a telefont, vagy megvárjátok, míg felveszik, és közlitek vele, hogy bocsi, nem téged akartalak?

Figyelt kérdés

A volt barátom már kétszer eljátszotta ezt, hogy felvettem, oó bocsi, nem téged akartalak, mellényomtam.

vagy ez valami jel?


2014. szept. 26. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, vagy újra Téged szeretne, vagy bosszantani akar. Ezt neked kéne tudnod.
2014. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem bosszantott, mert jóban vagyunk még.
2014. szept. 26. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:
talán csak amikor beleszóltál a telefonba, akkor jött rá hogy rossz számot hívott :) szerintem nem kell ebbe semmi többet belemagyarázni
2014. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha észreveszem, mielőtt felveszi, akkor nyilván kinyomom, minek fogyasszam a pénzem fölöslegesen, ha nem is akarok beszélni az illetővel? De elég nehéz észrevenni, mivel ha már megnyomtam a hívás gombot, azonnal a fülemhez teszem a telefont. Nekem is volt már, hogy véletlenül az exemet hívtam fel, és csak akkor jöttem rá, mikor meghallottam a hangját. Mondtam neki, hogy bocs, félrenyomtam, erre ő flegmán visszaszólt, hogy "aha, jó duma". Több ilyen nem volt, mert utána ki is töröltem a számát, nem is tudom, addig miért volt még meg.
2014. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már felveszi a hívott, akkor udvariasságból illik beleszólni és elnézést kérni. Ha még nem vette fel, akkor következmény nélkül kinyomom.
2014. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha elég gyorsan kinyomod, akkor még nem kezdi el tárcsázni a másik felet, ergó nem is tudja meg hogy hívtad. Ha mégis rácsörgetnék 1-2-őt akkor is simán kinyomom, most várjak ott 10 percet, csak azért hogy megmondhassam bocs nem téged akartalak.


Ráadásul a telefonom is olyan, hogy a névjegyeket úgy kell végig tapickolni, és néha a görgetés helyett nekiáll tárcsázni az éppen letaperolt számot.


De lehet hogy csak a hangod akarta hallani, vagy frász tudja, nem csinálnék ebből ügyet.

2014. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!