Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cserben hagytam Őt! Most mit...

Cserben hagytam Őt! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal,úgy döntöttünk hogy annak ellenére hogy a szüleim megtiltották(mert nem voltak a városban) eljön hozzánk. Ez mind oké,is volt, csak hogy lebuktunk. Ez még mindig oké. Csak hogy a barátom megkérte hogy kísérjem el a pályáig. El is kísértem egy darabig,de aztán visszafordultam. Azért,mert nem volt nálam teló,meg már így is megtudták a szüleim hogy elhívtam,de főképp azért,mert féltem,hogy nem érek haza akkora, mikorra már otthon lesznek. Csalódást okoztam neki,és nagyon bánt!! Nagyon-nagyon haragszik rám!!! Most mit tegyek?? Már több ezerszer bocsánatot kértem tőle!!! Kérlek segítsetek!!! Nagyon szeretem őt,nem akarom hogy haragudjon rám!! (amúgy ez a sztori tegnap történt)

2014. szept. 27. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért haragudott meg rád. Elkiserted egy darabig, a palyaig azért nem tudtad, mert időben haza akartál érni. Szerintem simán megerthette volna. Ha ezért megharagszik, az az ő baja, szerintem ne alazkodj meg neki azzal hogy egy csomoszor bocsánatot kérsz. Ha te is olyan fontos lennél neki, nem haragudna meg egy ilyenert, hanem megertene a helyzetedet.
2014. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi barát megérti, hogy a másiknak is van élete és nem bánja, hogyha menti a menthetőt. Lehet, hogy te cserben hagytad, de ő meg őnző. Ezt mond el neki is, ha nem érti meg akkor gondolkodj el kell-e neked ilyen ember, vagy csak éppen magányos vagy és nincs jobb, a kettő nem ugyanaz...
2014. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen <3
2014. szept. 27. 09:28
 4/14 anonim ***** válasza:
ez miez <3
2014. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az nem zavar, hogy a szüleid is haragszanak rád?

Ha valami rosszat csináltatok, akkor vállalni kell a következményeket is.


"Ez mind oké,is volt, csak hogy lebuktunk. Ez még mindig oké." - nem, ez nem oké!

2014. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tudom h nem oké.....csak próbáltam megfogalmazni azt h mi a gond.....a "köszönöm szépen <3" pedig nem én írtam....és ahelyett hogy ezekkel foglalkoztok,INKÁBB SEGÍTSETEK...
2014. szept. 27. 14:00
 7/14 anonim ***** válasza:
De mit segítsünk? Ne tegyél semmit, majd megenyhül. De azért vicces, hogy rosszat csináltatok, te a végén próbáltad enyhíteni a rosszat azzal, hogy nem kísérted el végig, és ezen megsértődik.... Gyerekes... Bár sejtem, hogy 15 évnél nem vagytok idősebbek, ugye?
2014. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyet értek a korábbi hozzászólókkal.. A barátod a bajba visz, és ha nem mész vakon, akkor még meg is sértődik.. Ezen el kéne gondolkozni, nem biztos, hogy ő tényleg olyan jó barát, mint amilyennek hiszed...
2014. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most akkor nem te koszonted meg?

pedig én próbáltam segíteni:D

2014. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek :))

(ez most én vagyok)

2014. szept. 27. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!