Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cserben hagytam Őt! Most mit...

Cserben hagytam Őt! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal,úgy döntöttünk hogy annak ellenére hogy a szüleim megtiltották(mert nem voltak a városban) eljön hozzánk. Ez mind oké,is volt, csak hogy lebuktunk. Ez még mindig oké. Csak hogy a barátom megkérte hogy kísérjem el a pályáig. El is kísértem egy darabig,de aztán visszafordultam. Azért,mert nem volt nálam teló,meg már így is megtudták a szüleim hogy elhívtam,de főképp azért,mert féltem,hogy nem érek haza akkora, mikorra már otthon lesznek. Csalódást okoztam neki,és nagyon bánt!! Nagyon-nagyon haragszik rám!!! Most mit tegyek?? Már több ezerszer bocsánatot kértem tőle!!! Kérlek segítsetek!!! Nagyon szeretem őt,nem akarom hogy haragudjon rám!! (amúgy ez a sztori tegnap történt)

2014. szept. 27. 09:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
és am 13 évesek vagyunk...
2014. szept. 27. 19:45
 12/14 anonim ***** válasza:

Butaság!Nem hagytad őt cserben,

Neked haza kellett menned!

Ez kicsit sem számít

cserbenhagyásnak!

Ha ő ilyenen megsértődik,

akkor túlságosan önző.

Szerintem csak azt akarta, hogy

az legyen amit ő akart.

Ne kérj tőle többször bocsánatot!

Neki kellene bocsánatot kérnie,mert

ilyenen megsértődik!

2014. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
legközelebb fogazd meg egy kicsit, hogy tudja ki a főnök ;)
2014. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Így is vállaltál kockázatot, hogy találkozzatok. Ha elkíséred a pályáig, valószínű a szüleid még mérgesebbek lettek volna rád, ha megtudják...főleg miután lebuktatok. Igazi barátként, neki kellett volna mondani, hogy "ne kísérj el, mert még nagyobb gond lesz belőle." Neki jó volna, ha a szüleid kiakadnak rád? Ha nincs rád tekintettel, még majdnem te sértődhetnél meg inkább. Valóban önző dolog a részéről, hogy ezek után, még ő haragszik rád. Ne kérj tőle többször bocsánatot, már megtetted. Talán csak kéreti magát, de ne alázkodj meg. Gondolkodjon el ő is egy kicsit.
2014. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!