Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szörnyen egyedül érzem magam,...

Szörnyen egyedül érzem magam, így még soha nem éreztem. Ezt hogy kell leküzdeni?

Figyelt kérdés

Fél éve külföldön dolgozom, nagyon jól elvoltam eddig. Két hónapja össze jöttem egy pasival, aztán egy két hete szét is mentünk. Általa kitárult egy kicsit a világ, eljártunk ide oda, megismertem a barátait.


Most, hogy ő nincs, olyan se hideg se meleg lelkiállapotban vagyok. Ő nem hiányzik, mert mint kiderült két külön dolgot akartunk egymástól, s ő ebben majdnem végig hazudott.


De a társasági élet, az a minimális pezsgés most hiányzik. Az itteni emberek kedvesek, de nem tudok össze barátkozni velük.

Voltam sport eseményen, ilyen helyi fesztiválon, de nem sikerült kapcsolatokat szereznem. Otthon is nehezen ment, itt sincs ez másként.


2014. szept. 28. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer már megtaláltad a kulcsot hozzá, használd újra.
2014. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kulcs talált meg engem :) Én szociális analfabéta vagyok.
2014. szept. 28. 19:31
 3/3 anonim válasza:

Külföldön élsz, örülj neki. Ha most egyedül érzed magad az csak keményebbé tesz. Ez egy új helyzet ahol fejlődnöd kell. Erősnek kell lenned és kész. Csináld a dolgod. Új élet, új kihívások.

És tegyél azért, h jól érezd magad. 1-2 hét, v hónap után nem lesznek barátaid, de tehetsz azért, h változzon.

Szedd össze magad!! Pofozd is fel magad ha az kell :D

Új életet építesz ki, és légy rá büszke!! Lesznek még nehéz periódusok, de túlteszed magad rajta, mert te úgy döntesz, h nem rázza meg senki és semmi a világodat.

Biztos szar lesz még, de ez ezzel jár. Ne legyél csicska. Erős vagy és leszarod a rossz kedved! :)

2014. szept. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!