Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2hetes friss jogsis vagyok....

2hetes friss jogsis vagyok. Normális hogy félek egyedül vezetni? Hogy tudom ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyakorolj éjszaka,kertek alatt.


én is ezt csináltam...:)

2011. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eNerdzsy ***** válasza:

Eleinte normális de menj el a környéketeken kocsikázni - csak úgy.


Amikor már a "hazai pályán" lazább vagy akkor jöhet a következő lépés.


Sok sikert.

2011. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem most kéne bátorabbnak lenni..elvileg már nem ül melletted oktató, aki beleszóljon..
2011. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem most kéne bátorabbnak lenni..elvileg már nem ül melletted oktató, aki beleszóljon.."



Öcsém...figyelemreméltó észrevétel,hasznos tanács! XDDD

2011. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Darcy01 válasza:
Szerintem normális, mert még bizonytalan vagy, nincs meg a kellő gyakorlatod. Én úgy tudom, hogy 2 évig nem is vezethetsz egyedül.
2011. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vezethet egyedül, csak nem vontathat.


Az éjszakai vezetést nem ajánlom, főleg nem kezdőként, amit nyersz a gyér forgalmon, elveszted azon, hogy rosszabbak a látási viszonyok. Ha van a környéken elhagyott mezőgazdasági út, ipartelep, ilyesmi, oda menj el vezetni.

2011. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kezdőként rögtön városba kezdtem a tanulást persze falun lakok de úgy az igazi.Eleinte tettem egy pár kört a faluba majd mentem is persze nem nagy város de azért jobban belelehet jönni mintha csak köröznél egy faluba.
2011. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy elhagyott ipartelepen a négyéves keresztfiam is tudna vezetni...


Ha nem gyengénlátó,akkor éjszaka simán szerez némi rutint mellékutcákban,emelkedőkön,nulla forgalom mellett..

2011. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

,,Hát szerintem most kéne bátorabbnak lenni..elvileg már nem ül melletted oktató, aki beleszóljon.."


Persze hogy még egy hülyegyerek legyen aki kocsi mögé ül de nincsen tisztában a képességeivel...aztán megcsúszik és felcsavarodik a fára:)


A kérdezőnek pedig azt ajánlom én is hogy vezessen, az idő megoldja a problémádat

2011. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!