Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elég sokszor megemlít egy...

Elég sokszor megemlít egy kollégánknak, jelent ez valamit? Nem tudom, hogy most dicsekszik vagy össze akar minket hozni? (bocs, kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Van két srác akivel együtt dolgozom, ugyanannál a cégcsoportnál, de különböző városokban. Ismerjük egymást személyesen is, találkoztunk párszor. Egymással csak hétköznap és kizárólag munkaidőben beszélnek.


Az egyikkel - nevezzük "kölyöknek" - minden hétköznap beszélek telefonon, jól elvagyunk, de mind a ketten csak kollégaként/barátként tekintünk a másikra.


A másikkal nem szoktunk telefonon beszélni, csak chatelünk, viszont minden nap, időkorlát nélkül. Nem ritka, hogy hajnalban kapok tőle üzenetet vagy én írok neki késő éjjel. Ha kora délutánig nem hall rólam, akkor biztos, hogy keres, nem feltétlenül munkával kapcsolatban. Amikor találkoztunk, mindketten iszonyú zavarban voltunk, pedig online bármiről el tudunk beszélgetni.


Ez a srác az elmúlt időben elkezdett engem emlegetni a kölyöknek.

Pl, írt neki egy emailt, hogy a munkájából azt látja, hogy fáradt, kezdjen el x típusú vitamint szedni, ha nem tudja, hogy hol lehet kapni, akkor kérdezzen engem, mert én tudom a tutit.

Amikor utoljára találkoztunk, akkor volt egy irodai buli, ahová sütöttem süteményt. Másnap találkoztunk és vittem neki a sütiből, hogy ne maradjon ki a jóból. A kölyöknek azt mondta, hogy neki sütöttem a süti.

Ma küldött neki egy fényképet és hozzátette, hogy azzal a kamerával készült, amit tőlem kapott.


Valóban kapott tőlem egy kamerát, de ennek már több hónapja és nem igazán értem, hogy most hogy jutott eszébe ezzel dicsekedni.


2014. szept. 29. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tetszel neki, szerintem idővel randizni is el fog hívni, vagy valami hasonló.
2014. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!