Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illetlenség? Baj ha egy...

Illetlenség? Baj ha egy "Mióta van fogszabályzód? "-dal indítok egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
Egy órára járok egy sráccal akinek fogszabályzója van,de eddig egy szót se beszéltünk,csak köszöntünk. Nekem is lesz fogszabályzóm,és kicsit félek is tőle.

2014. szept. 30. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem illetlen :D Legalábbis én úgy vettem észre, hogy ez egy amolyan összekötő kapocs is, meg univerzális beszélgetőtéma, hogy mi hogy van a fogszabályzóddal, velem is sok ember kezdett így beszélgetni (2 évig volt fogszabályzóm). :) 15/L
2014. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És neked nem estek rosszul ezek a kérdések?
2014. szept. 30. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt fogszabályzóm 3 évig és tőlem is kérdezték többször is hogy mióta van, meddig lesz, fáj e stb. :) szerintem egyáltalán nem bántó
2014. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor sem ha eddig még soha nem beszéltetek?
2014. szept. 30. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem nem esett rosszul, azóta is jóban vagyok azokkal az emberekkel. :D

Mondjuk olyan is volt, hogy egy év után egy osztálytársam döbbenten megkérdezte: "Neked van fogszabályzód?" Na akkor azért szabályosan sírtam a röhögéstől, elég fura volt, de hát ő ilyen. :DDD Más fogszabályzós kérdésen szemem se rebbent, hogy mikor rakták föl, meddig lesz, nem fáj-e stb., sokan mondták, hogy nekik is lesz, tudtam nekik tanácsokat adni, és így jól elbeszélgettünk - aztán persze már más dolgokról is. :) Szerintem ez jó témaindító lehet, ha más nem jut eszedbe...nem hinném, hogy bárki is rossz néven venné, kivéve persze, ha valamiért nagyon gyűlöli...

2014. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haha,köszi a válszt. Remélem ő nem az a fajta.
2014. szept. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!