Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mérgesek lennétek?

Ti mérgesek lennétek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek nemrégen mondtam el,hogy vonzódom a lányokhoz. A reagációja teljesen meglepett,mert olyan higgadt volt,hogy csak na,mintha csak azt mondtam volna neki,hogy "megírtam tegnap a leckém". Ez tök jó volt és boldog voltam tőle,ez mutatta,hogy teljes mértékben megbízhatok benne.Ezután nemsokkal megmutattam neki ezt az oldalt,ami nagyon tetszett neki. 2 hét múlva azzal áll elő,hogy feltett egy kérdést ide,miszerint: "Ti mit tennétek ha a legjobb barátnőtők bevallaná,hogy szereti a lányokat?"-ez egy kicsit rosszul esett,noha mondta,hogy ne haragudjak meg ilyenek....engem azért ez elszomorít,ti mit tennétek?
2014. okt. 2. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Miért is baj, hogy feltette ezt a kérdést?
2014. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert azthittem,hogy ő teljes mértékben elfogadott,és valami olyat is mondott,hopgy csak unatkozott és nem volt jobb ötlete...
2014. okt. 2. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom...minek ilyet kérdezni?pláne minek megmutatni,elég egyértelmű hogy rosszul esik majd nekem...személy szerint én nem örülnék neki...félreértés ne essék nincsen SEMMI problémám a homoszexuális emberekkel,semmi előítéletem nincsen velük szemben vagy ilyesmi,van is egy barátnőm(elég távoli) aki homoszexuális és vele és a barátnőjével is jóban vagyok,szerintem aranyosak is együtt,mindig úgy civakodnak mint én meg a párom,tök cukik :D az az egyetlen oka annak hogy nem örülnék annak ha ezt a legjobb barátnőm vallaná be,hogy onnantól fogva "nem merném" úgy megölelni mint azelőtt,vagy azt írni neki hogy "szeretlek <3 " mert ha éppen szingli lenne félnék hogy belém szeret,vagy talán amúgy is...feszélyezve étezném magam mellette...nem merném azt mondani hogy milyen jó alakja van vagy ilyesmi...nem merném annyira közel engedni magamhoz mint azelőtt,emiatt talán el is veszíteném őt,ami kb a legroszabb rémálmom...mindenképp megváltozna a kapcsolatunk...szóval nem,nagyon nem szeretném ha ilyen derülne ki,de szerencsére ez a veszély nem fenyeget,mert bár barátja még nem volt de mindig megnézi a fiúkat az utcán,meg vannak kedvenc fiúi fiúbandákból meg stb :D

18\L

2014. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lennék mérges. Ez nem azt jelenti, hogy nem bízhatsz benne. Lehet csak érdekelte más emberek véleményi is. Inkább örülj, hogy ilyen lazán fogadta aztán lapozzatok :)
2014. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!