Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Helyesen cselekedtem?

Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
Uj celjaim vannak az eletben. Voltak is. Es azt vettem eszre hogy bizonyos emberek baratok miatt nem sikerultek mert folyton veluk kellett foglalkoznom. Most mar eljutottam arra a szintre hogy a negativ hatraltato szemelyekkel nem tartom a kapcsolatot. Oket szo szerint toroltem az eletembol. Es eszre vettem most nyugodtabb az eletem es a celjaim eleresehez vezeto ut is konnyebb. Ok persze nem ertik miert tuntem el. Banom egy kicsit de ha tovabb ment volna a kapcsolattartas veluk akkor nem lepek semerre az eletben.
2014. okt. 3. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen cselekedtel.
2014. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A terhektol meg kell szabadulni... Aki igszan a baratod, az pedig segít, nem hatraltat.. Dzoval jol cselekedtel
2014. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tabletrol irok, e miatt sz r a hwlyesirasom, bocsi :-)
2014. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!