Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek helyesen cselekedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekedtem, hogy szakitottam? Többi információ lent.

Figyelt kérdés
Elkezdek akkor egy picit mesélni csak azért tőletek is megkérdezem hogy megnyugodjak végre meg vannak itt okosabb,tapasztaltabb emberek is.Szóval 2012 november 12-én össze jöttem egy lánnyal aki 105km-re lakik tőlem eleinte minden happy volt de komolyan! Aztán rá 4 hónapra elment egy fiúhoz és hát lefeküdt vele,nagyon fájt ez nekem mert azt mondta nem lesz semmise de amilyen bolond voltam megbocsájtottam neki,aztán mehgint szakitottunk mert egy másik akit interneten ismert meg azzal akart járni de az a fiú meg 300km-re lakott tőle szóval nem tartott sokáig,aztán vissza kapott engem.Utána is volt egy megcsalás sőt akivel talizott fiúkkal mindig volt vagy csók vagy valami...és most 1év 5 hónap után letiltottam fb-ről is mivel sokáig veszekedtünk és azt mondta már nem bír nélkülem élni aztán most meg más fiúval kavar én végig a facebe voltam mert megadta meg elis kértem és azt mondta meg mondja a fíunak hogy engem szeret erre nem irta meg hanem fb jelszót változtatott és azt irta: kérlek bizz bennem.De én erre nagyon felkaptam a vizet és lehordtam mindennek aztán letiltottam.Este még a másik áll facen rám irt hogy ezt most én szurtam ell meg a másik srácnál addig bese porbálkozott volna csak talizott volna vele...de mostmát kavarnak együtt aztán letiltottam onnan is.. Udoritó mert még reggel én voltam neki másnap meg már egy másik fiú.Az szeretném kérdezni tőletek helyesen cselekedtem? Meg szeretem de én ezt tovább nem játszom vele és fáj de muszáj szerintem,talán előbb megkellet volna tennem,és a másik hogy hónapokba 2x-er taliztunk egymással 1 egész hétvégére.

2014. ápr. 25. 07:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
Helyesen cselekedtél, az ilyen lányok csak kihasználják a másikat.
2014. ápr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted, de már az elsőnél ki kellett volna dobnod. De nehogy megbocsájts neki többet. Az ilyen nem érdemli meg. Keress magadnak közelebbről egy lányt, aki nem játszik, és ver át.
2014. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted ,ne bánjad..még ha fáj is.
2014. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Naif_Hazazi ***** válasza:
mekkora kis piszok r.banc volt a csaj
2014. ápr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tévedsz, itt nincsenek tapasztaltabb emberek, okosabbak meg pláne nem.
2014. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és még azt mondja,hogy szeret.
2014. ápr. 25. 08:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ahogy a sztoriból kiveszem,nem volt köztetek párkapcsolat.
2014. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jol tetted hidd el
2014. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
jol tetted. csak potleknak kellettel neki valoszinuleg mig egy bunko sraccal nem talalkozik.gondolom te rendes voltal vele. ez nekinem hiszem h inponalt. az ilyen nonek az kell h megalazzak es maris tokeletesnek tartja a kapcsolatat.
2014. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted, sőt a helyedben én már a legelső ilyen megcsalása után megszakítottam volna vele minden kapcsolatot. Ne bánd, mert nincs miért, hisz a csaj csak kihasznált és talonban tartott, ha éppen hiánya volt. 32N
2014. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!