Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Az egyik...

Mit csináljak? Az egyik legjobb barátom nem az, akinek hittem.

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy egy olyan ember, akit barátomnak hittem és nagyon szerettem, olyan nézetek vall, amelyeket én nagyon megvetek és embertelennek tartom (olyan nézeteket, melyek az életet meggyalázzák és sértik). Nagyon nagyot csalódtam benne, mert az én világnézetem távol áll attól, hogy röhögjek azon pl, hogy embereket mészároltak le, gyerekeket, asszonyokat és időseket még a nem is olyan távoli múltban. Én már nem tudok ugyanúgy nézni rá, mint egykor, úgy érzem, hogy már soha nem fogok úgy tekinteni rá, mint egykor, tehát barátként...Szerintetek mit csináljak? Hagyjam ott a francba és ne szóljak hozzá? Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

2014. okt. 3. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Légy erős, lehet, hogy szerinted ő ezért nem barátod, de te sem vagy az ő barátja, az biztos. A barátságnak nem az a lényege, hogy saját képünkre formáljuk a másikat.

Jól értem egyébként, az vele a problémád, hogy nem zokog a válladon a holokauszt miatt?

2014. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs de ha konkrétan egy bizonyos vicces bajszú német úr által elkövetett dolgokról van szó, azon mindenki aki egy kicsit is képben van a jelenlegi világ helyzetével, csak röhögni tud. Mert olyan elcsépelt az egész téma és annyira a csapból is ez jön, hogy már nem lehet komolyan venni. Tudod mit kell komolyan venni? A népírtást Gázában, vagy az Iszlám Állam által jelenleg elkövetett emberiség ellenes bűnöket. azt pedig, hogy mi történt hetven évvel ezelőtt ki nem sz.rja le?
2014. okt. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Semmit azon kívül hogy eldöntöd őt szeretted vagy a világnézetét. Ha az utóbbit akkor felejtsd el, bár kicsit furcsa nekem az egész... Na mindegy a lényeg hogy röhejesnek tartom, meg talán szomorúnak is hogy ez az egész téma embereket választ el egymástól. Agymosás, határok nélkül...
2014. okt. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lenne pár kérdésem. Fiú az illető? És hány éves? Mióta a legjobb barátod? És csak úgy simán elmondta ezt neked, vagy több időbe telt? Szerintem ha igazából szereted történjen bármi, legyen akármilyen maradj vele, ne akard átváltoztatni, vagy magára hagyni, és talán nincs belül minden rendben neki, sajnos.
2014. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!