Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyi hanyagolás után még...

Ennyi hanyagolás után még barátnak tekinthető?

Figyelt kérdés

Legutóbb hónapokkal ezelőtt beszéltünk személyesen. Azóta néha találkoztunk, de szinte csak elhaladtunk egymás mellett, mindketten mentünk a dolgunkra.

Írásban is nagyon ritkán kommunikálunk, gyakran vissza sem ír. Amikor pedig találkozhattunk volna, mert tényleg itt volt a közelben még csak nem is szólt. Mástól tudtam meg, hogy itt töltötte a napot.


2014. okt. 5. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs erre általános szabály.

Én is mindig ezt tapasztalom, hogy nehéz bárkit is elérni, van, akivel hónapokig, vagy akár egy évig semmi, aztán egyszer csak felbukkan, és mint a székely viccben: "...oszt pödri?" :) Az én értékrendemben simán barát marad.


Neked is megvan az értékrended, el tudod dönteni, hogy mennyire fontos neked. Az nem jó jel, ha nem ír vissza. Ha arra jár és nem ugrik be, nem vészes, nyilván nem is volt megbeszélve, más dolga lehetett.

2014. okt. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez inkább haver jellegű.


Számomra akik a barátaim, ugyan úgy keresnek.Ha nem is tudunk találkozni,mert manapság mindenki sokat dolgozik.Akkor a minimum,hogy írásban tartjuk a kapcsolatot.

Ha pedig itt tartózkodik a városban akkor ír,hogy fussunk össze.De ha mondjuk csak dolgát van itt elintézve és azért nem futunk össze az is érthető.


Legjobb barátnőm már elköltözött innen.Utólag tudtam meg,hogy itt volt vmikor a városban.Viszont én pont dolgoztam.Aztán meg is értettem,hogy miért nem szólt,hogy itt van. Ugysem tudtunk volna talizni.Na meg 1-2 órát volt itt.


Ott töltötte a napot szerintem gáz,hogy nem szólt.Nem lehetsz neki túl fontos.


Tőled is függ,hogy neked mi fér bele.Viszont vannak határok.

2014. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem barát, ha nem 1 távoli ismerős, akivel néha összefutsz az utcán és váltasz 1 pár szót.
2014. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aki hónapokig nem keres az nem barát, csak 1 ismerős.Vannak olyan emberek akik nem szeretik a szoros barátságot, elég nekik csak 1 felszínes ismeretség.
2014. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha én valakit barátnak tekintek akkor felhívom és szakitok időt hogy találkozzak. arra van ideje az embernek amire akar. egyértelmű hogy ő nem barát.
2014. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátok, ha nem is találkoznak egy ideig személyesen ilyen-olyan okokból, az a minimum ha írásban kommunikálnak...
2014. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha nem szolt hogy ott van akkor kíváncsi se rád. Az ilyen ember kuka
2014. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!