Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hanyagol a legjobb haverom?

Miért hanyagol a legjobb haverom?

Figyelt kérdés
Én segítettem neki, h összejöjjön egy csajjal, de azóta a nagy szerelemtől neki nem létezik a barátnőjén kívül senki. Eddig beszéltünk minden nap, meg hetente találkoztunk, mert külön városban élünk. Sorra mondja le a sörözéseket, mert a barátnőjével van a nap 24 órájában. Pedig hetente egy délután nem sok, ráadásul egy városba van a barátnőjével, tehát hétköznap is tudnak ők találkozni, meg attól h velem egyszer találkozna hétvégén még a hétvége nagy részét együtt tudná vele tölteni. Nem vagyok féltékeny:D csak szarul esik h nem jutok eszébe mostanában. Leb*szni meg nem akarom, mert nem akarom h csak azért keressen mert "muszáj". Mit tehetnék? 19/F

2014. márc. 30. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélned kell vele. Először csak megemlíteni, majd ha nem lesz változás, akkor kérd meg, hogy foglalkozzon veled többet, mert neked szükséged van rá. Ha még ezután sem változik semmi, akkor kicsit nyersebben kell a tudtára adnod. Végül hanyagolnod kell.


Persze, nagyon nehéz már most is - jól tudom. De sajnos, most ezeket tudod tenni, ja és várni. Hidd el, idővel visszatér hozzád. Mikor megjelennek az első problémák. S ha te mellette állsz, akkor észbe fog kapni, s visszatér hozzád. Talán egy nap neked lesz barátnőd, s ő lesz egyedül, s akkor te is ezt fogod vele éreztetni.


Ám az igazi barátságok nem múlnak el. Az én barátom is ilyen (volt). Megbeszéltük. Nem volt könnyű, de végül lett eredménye.


Tudod, a szerelem elmúlik, a barátság megmarad.



21f

2014. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) akkor beszélek vele mindenképp, remélem jól fog elsülni.
2014. márc. 31. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!