Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek ha egyik fiú...

Mit kezdjek ha egyik fiú barátom folyton nyafog hogy milyen magányos és hogy egyedül fog meghalni?

Figyelt kérdés

Én már vígasztaltam őt,de ha beszélgetünk folyton szóbahozza hogy ő senkinek sem kell.Meg kinyírja az összes szerelmespárt.Kicsit ijesztő,nem tudok már mit kezdeni vele. Szerintetek hogy reagáljak az ilyen megnyilvánulásaira? Már le is oltottam párszor hogy miért nyafog folyton,azzal nem oldódik meg semmi,meg én nem tudok rajta segíteni sajnos.Amire a válasz hogy mert jólesik magát sajnáltatni.Szerintetek normális?:D

Ezért nem sűrűn beszélek vele mert engem is lehúz.Ötleteket kérek hogy mit kezdjek vele. :)



2014. okt. 6. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
szabadulj meg tőle a 3,14csába.
2014. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus vagy pszichiáter kellene a barátodnak.
2014. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy Mozart temetésén se vett részt senki. Szóval nem olyan nagy gáz ha magányosan fog meghalni.
2014. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Mozart temetésén se vett részt senki"


ha senki nem volt ott, akkor honnan tudják, hogy senki se vett rajta részt?

2014. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csak kurelni akar veled.
2014. okt. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha ezt a Mozartos dolgot bevágnám neki elküldene a francba. :D Még jobban megsértődne rám.De nem rossz egyébként.

Jah és a másik válaszom, nem akar tőlem semmit mert tudja hogy csak barátként tekintek rá.

2014. okt. 7. 06:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó akkor pontosítok. A papon és síráson kívül nem volt ott senki. (Látom nagyon unatkozol.)
2014. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!