Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsátanál/megismernéd...

Megbocsátanál/megismernéd újra a helyemben? (lent több)

Figyelt kérdés

8.-os lány vagyok.

Óvodától kezdve 2. osztályig volt egy barátnőm, legjobb. Aztán iskolában is együtt voltunk, de később elkezdett fizikailag "bántani". Nem verekedett vagy ilyesmi, hanem mindig ha valamit rosszul csináltam, és neki nem tetszett, mart.

Elköltöztünk 2. osztály vége után, (később ők is) vagyis már 6 éve ha nem láttam.

Most úgy néz ki, hogy ő is ugyanazt a gimit nézte ki + biosz tagozatot (és abból csak egy van abban abban a suliban) mint én. Ha úgy alakulna, hogy felvesznek és egy osztályba kerülünk, szerintetek tekintsek el a régi hibáitól? Persze kicsik voltunk meg minden, a gyerekek sok hülyeséget csinálnak. Megismernétek újra, mert szerintetek biztos kedves meg normális lány? Egyébként a családja normális, ő is az volt még, nem emlékszem pontosan, de szerintem suliban kezdődött mindez az ő "gonoszkodása"


Ha lehet kort és nemet is írjatok. Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2014. okt. 7. 15:02
 1/3 anonim válasza:
Én adnék neki egy esélyt :) Hisz az régen volt és az emberek változnak. És ha ugyan olyan mint régen ( vagy rosszabb ) akkor mond meg neki hogy hagyjátok békén egymást és kész. Szóval én adnék neki egy esélyt. Lány vagyok de a koromat nem akarom leírni ;)
2014. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem újra kezdj el beszélgetni vele, gondolom már nagyoooon rég nem beszéltetek , úgyhogy lesz miről dumálni :D és lehet hogy azóta megváltozott .

vagy ha nem akkor ne foglalkozz vele:D

2014. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és 14/L
2014. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!