Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm bejelentette h...

A barátnőm bejelentette h összejott egy sráccal akibe régóta szerelmes volt. Féltékeny vagyok rá és haragszom pedig a barátnőm. Mit tegYek Vagy ne tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm összejott a sráccal és csak úgy bejelentette mintha nem lenne nagy dolog pedig neki ez az első. Rosszul esett h még csak fel sem hívott és alig akarta elmondani h Hogy is volt pedig elvileg én vagyok az akiben megbízik, meg csak én tudom blabla. Sokat segítettem neki az évek során és azzal hogy csak így idevagja a sztorit megsertett. Másik, önzőnek érzem magam amiért haragszom rá h előbb jött össze valakivel és nincs energiám hallgatni majd amit mesélni fog h ő milyen boldog... Mit tegyek? Olyan nagy magányt érzek h engem senki se fog szeretni.

2014. aug. 27. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen embereket barátodnak tartasz, milyenek az ellenségeid?
2014. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem teljesen ugyanez volt kb. 2 éve. Én is féltékeny voltam és rosszul esett amiért nem mondta el. Nem is voltak sokáig együtt. Igazán nem tudsz ellene tenni semmit. Próbáld elfogadni, tudom, hogy nehéz nekem is az volt, főleg, hogy kb mindenkinek volt pasija. Fel a fejjel, te is találsz, majd valakit ;)
2014. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért nem akarta elmondani, mert tudta, hogy így fogsz reagálni, hogy te most egyedül vagy és magányos leszel stb.? Lehet, csak nem akarta, hogy rosszul érintsen a dolog.

Ne add fel, tuti te is találsz majd valakit:) Ès ne hagyd, hogy a féltékenység, és a harag irányítson, mert akkor te leszel rossz barátnő. Kérlek, örüljetek egymás sikereinek! =^___^=

2014. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó komolyan. Tanuljuk már meg hogy ma már nincs barátság. Maximum érdekbarátság. No az van. Nekem is van jó sok ilyen. Együtt lógunk, együtt megyünk minden hova. Mindezt 12 éve, és egyébként folyton próbál legyőzni mindenben, meg nyavalyog én meghallgatom. Lenéz mert én nem vagyok menő, de mert ő táncol ő rohadt menő. Nos annyi van benne hogy legalább nem unatkozom és ha kell valami megteszi, mint én is szint úgy.
2014. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!

Mindet megfontolom.

2014. aug. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!