Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van paranoiás ismerőtök?...

Van paranoiás ismerőtök? Tudtok róla írni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 08:44
 1/6 anonim válasza:
én egy kicsit az vagyok ha szeretnél írj privátban.
2014. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van egy barátnőm, aki mindig fél átmenni a zebrán, és mindig meg kell vele állni, még ha a kocsi 600 méterre van mert azt hiszi elüti. Én próbálom átszoktatni, mert ez egy elég idegesítő szokása xd
2014. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Van egy ismerősöm aki fél az ufóktól,nagy kutyáktól,pókoktól,fekete felhőktől,az ördögtől,a szabad kőművesektől és az össze esküvés elméletekben mindig társ
2014. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére én nem vagyok paranoiás, csak szimplán dolgokat túlaggódó. De nem olyan szinten, hogy már képzelgésekké alakul és valahogy mindig látom, hol a határ és azon belül igyekszek maradni.


Viszont nekem van pár ismerősöm, akik szerintem tuti paranoiások; nekik ez a társas kapcsolatokban jelentkezik. Pl. XY miért mondta ezt, mit akart ezzel, biztos rosszat akart, miért gondolják ezt róla, ezt mondta, akkor már biztos mindenki idétlennek tartja és különben is miért csináltak így, mert az a viselkedés annyit jelent, hogy nem kedvelik...


Hú, az egyik odáig vitte el, hogy pl olyanok voltak, hogy csörög a telefonom, felveszem neki és elmeséli, hogy azért hívott, mert az ismerőse vitt be csokit és csak 2 óra múlva kínálta Őket körbe és ez mit jelenthet... Vagy otthon hagytam a telefonom és hazaérve várt egy hasonló jellegű sms egy sztoriról, de nem tudtam válaszolni, mert az egyenlegem a béka feneke alatt volt, felmentem msn-re és később feljött és én még olyan orbitális leteremtést életemben nem kaptam, hiába magyaráztam el, mi volt.

Plusz voltak még ilyenek is, hogy jómagam is belekeveredtem; mély barátság, a legjobbat akarom és állandóan találkák végén jöttek az sms-k, hogy én miért így búcsúztam el, miért úgy beszéltem vele, miért tettem azt a mozdulatot.

Eléggé rossz volt, végén már búcsúzás után mindig sms-t kellett írnom, mint egy idétlen szerelmesnek...

Maga ez a paranóia vetett véget a barátságoknak és mindegyik esetben ők hozták meg a döntést, nem én.

Szerencsére most nincs ilyen személy a környezetemben. :)

2014. okt. 12. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem paranoia, amiket leírsz az ismerőseidről. Az első esetnél, ahol nem kedvelik, ott még azt hittem, az illető önbizalom hiánnyal küzködik, de mivel többet is írtál, azt gondolom, inkább valamilyen kommunikációs, viselkedésbeli gond van - bocs, de Veled (bocsi)

Egyszer nekem azt tanították (elnézést, de szó szerint idézem)

"Ha egy ember mondja, hogy hülye vagy, ne foglalkozz vele, de ha többen is - gondolkodj el rajta!" szerintem nagy igazság. Nem azt jelenti, hogy feltétlenül igazuk van, de érdemes elgondolkodni, nem én csinálok-e valamit rosszul?

Egyébként fiú vagy? (mert a lányok hajlamosak nagyobb jelentőséget tulajdonítani dolgoknak, mozdulatoknak, mint a fiúk)

2014. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó - nem nagyon értem a kommented elejéből, hogy arra utalsz e, esetleg magamról írok, de más ismerősömnek a problémájaként adom ki; de ez nem így van. Vannak bizonyos ismerőseim, akikkel ez megtörtént és sokszor bontakoztatták ki felém az ez által kiváltott félelmeket, kételyeket, stb. Én meg leírtam ide. Régebben barátok voltunk, de a paranóia ölte meg ezt a barátságot. Részükről azért mert féltek, biztos én is rosszat akarok nekik.

észemről azért, mert belefáradtam abban,. hogy rettegek egy normális beszélgetéstől, ugyanis, ha a sziát másképp hangsúlyoztam már megsértődtek.

2014. okt. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!