Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálta?

Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Az illetővel (fiu) már nagyon régóta legjobb barátok vagyunk szinte. Van egy közös baráti körünk.(Szóval ismerjük egymást rendesen, sokat vagyunk együtt.)

Az órákon a leghátsó padsorban ülünk mindketten, csak ő az ablakfelől egy barátnőmmel én pedig az ő haverjával az ajtófelől.

Az a lényeg, ülünk az órán és csak ugy véletlenül arra nézek, ő pedig a fejét az irányomba fordítva fekszik a padon, és mikor észreveszi hogy figyelem rám pilant és megrántja a szemöldökét, én meg inkább elforditom a fejem. Aztán hallom hogy pisszeg, odanézek és akkor mosolyog meg igy pislant egyet hosszan. Ezt nemtudom leirni, remélem el tudjátok képzelni. Meg mintha órákon engem nézne néha.

Csinált már ilyeneket, de nem szokása és mostanában velem nem is foglalkozott annyira, szinte rám se nézett. De pont aznap a seggemre is rácsapott vagy 2x. Habár nálunk ez csak kötekedésből szokott menni. De nem értem. Vki elmondaná hogy mire volt jo az a pislantás? :D



2014. okt. 13. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy bír téged, de az kérdéses, hogy bejössz-e neki vagy csak haverkodik. :)
2014. okt. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha tetszik Neked, akkor zöld utat kaptál!

Ha nekem tetszene, ugyanilyen apró gesztusokkal viszonoznám!

Megnyomkodnám az orra hegyét, játszanék a hajával, ilyesmi.:)

2014. okt. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ilyenkor meg elszomorít hogy van olyan nap mikor levegőnek néz. Pedig amugy legjobb barátok vagyunk. És hozzám se szól. Már kezdem azt hinni hogy csak szórakozik velem és hogy már utál. :(
2014. okt. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!