Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van ötletetek egy vetélkedőhöz?

Van ötletetek egy vetélkedőhöz?

Figyelt kérdés
Mármint nem vetélkedő hanem verseny. Szóval van egy videó a telómon amit 2 barátom nagyon akar látni, de úgy döntöttem, hogy csak az egyiknek mutatom meg és ezt úgy döntik el, hogy egy hat napos vetélkedőn vesznek részt, amit én állítok össze, hogy szivathassam őket, de nincs ötletem nektek van?(ne legyen nagyon durva de nehéz lehet :D )

2014. okt. 14. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Hát, ha soknak találod a két barátodat, és azt akarod, hogy csak egy legyen, akkor jó ötlet. Bár lehet, hogy egy se marad, nem fognak nekiállni vetélkedni a kegyeidért. Pláne 6 napig. Akkor inkább meglesznek a videód nélkül.
2014. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem egy lány vagy, és érted küzdenek, szóval fiúk 99%-a ezt poénként fogja fel.


Kérdezd meg melyikük az okosabb, aztán azt melyikük a szebb, végül, hogy melyiküknek van jobb ízlése. :D

2014. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!