Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm nem áll...

A legjobb barátnőm nem áll szóba velem egy pasi miatt, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött hogy kb két hónapja szerelmes egy férfiba aki az apja lehetne. Ráadásul ő mondta maga mondta , hogy a férfi fűvel - fával össze fekszik , valamint a barátnőmnek még köszönni sem volt hajlandó. Ezt a barátnőm minden nap elpanaszolta nekem. Én meg mindig próbáltam vigasztalni hogy ilyen bunkò stb alakkal ne foglalkozzon . Ez a dolog odáig fajult , hogy a " barátnőm" letiltott facebookról , nem írt vissza a leveleimre , és a telefont sem veszi fel . Felajánlottam neki hogy beszéljünk személyesen amire azt írta hogy most egyenlőre nincs rám ideje. Lehet hogy időre van szüksége, de én nem tudom hogy ezt meg tudom e majd neki ezt bocsátani. Ti mit tennétek ? Megbocsátanátok?

Bocsánat hogy ilyen hosszú lett :) Előre is köszönöm a válaszokat . Aki volt hasonló helyzetben , örülnèk ha írna privátban . :)



2014. okt. 21. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnállak, hogy ez a legjobb barátnőd.

Én még barátnak sem nevezném az ilyet. Látszik, hogy egyáltalán nem érdekled, ha nem pontosan úgy viselkedsz vele, ahogy ő elvárja. Eleve: mit adott ő neked idáig?

2014. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tovább fűzöm:

örülj neki, ha letiltott. Így legalább kiderültek a dolgok.

Sokkal fájdalmasabb módon is kiderülhetett volna (pl. adsz neki egy nagyobb kölcsönt, amit valahogy elfelejt visszafizetni).

2014. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ő nem a legjobb barátnőd. Neki csak hiánypótlónak kellettél, ameddig nem talál kant magának.

Fáj, tudom, de azt mondom, hagyd a fenébe. Az, akinek akkor vagy barát, amikor épp nincs más, az nem barát. Nem érdemli meg a barátságodat, azt meg pláne nem, hogy még te nyalizz neki.

Egyébként voltam hasonló helyzetben, kétszer is. Mindkét esetben a legjobb lány barátomnak tartottam az illetőt. Az első egyszerűen nem vett tudomást a létezésemről, mihelyett bepasizott. Amikor szakítottak, úgy tett, mint ha semmi nem történt volna, "folytatta" volna a barátságunkat ugyanott, ahol megszakadt. Na, ekkor én mondtam nemet. Ha másfél évig arra nem méltatott, hogy néha-néha, akár csak hetente-kéthetente egyszer pár mondatot visszaírjon, vagy legalább párhetente 5-10 percet telefonon beszéljünk, akkor köszönöm, de ebből a barátságból nem kérek. Az, hogy mi volt velem másfél évig, nem érdekelte, de mihelyett dobja a pasija, már jó lenne a barátságom? Köszönöm, ilyenből nem kérek.

A másik esetben meg olyan idióta pasival jött össze a lány, aki szabályosan megtiltotta, hogy bárkivel, akár lány, akár fiú, barátkozzon. Én erre megint azt mondom, hogy nem barátság. Értem én, hogy nagy szerelem, meg minden, de szerintem aki minimálisan barátnak tartja magát, az ki fog állni a barátaiért.

2014. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.

Teljes mértékben igazad van !

2014. okt. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!