Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm elárult!?

Legjobb barátnőm elárult!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Akármilyen hosszú is lesz (remélem nem lesz az) kérlek szépetn titeket, hogy válaszolok :)

Nos van egy legjobb barátnőm.. Már vagy 7 éve barátnők vagyuk, de olyan szinten komolyan, mint két testvér. Én eddig azt hittem mindenben hasonlítunk.. Ugyanolyan "hülyeségeken" nevetünk, ugyanazokat a számokat szeretjük, és a gondolkodás módunk is ugyanolyan volt.. Ám most megismertem az az oldalát amit soha nem akartam volna... A kétszínű embert. Pedig ez tényleg nem csak egy "felszínes" barátság volt. Legalábbis én így éreztem, meg ő is mindig ezt mondta.. Nos az egész árulása ott kezdődött, hogy egy honlapon megismertem egy fiút, aki nagyon nagyon megtetszett.. Nagyon sok témában egyetétek vele, nagyon hasonó a gondolkodásmódunk, és még "helyes" is.. Vagyis csak számomra.. Sztem más lányoknak nem annyira tetszhet kinézetre. Nos, sokat beszélgettem ezzel a sráccal és amikor kaptam üzenetet tőle, az hihetetlen érzés vol. Mindig megírtam a bárátnőmnek, hogy válaszolt, és azt is, igazán beleszerettem. Mindig elküldtem a barátnőmnek a képet a fiú üzeneteivel, meg suliban is elmondtam mindent, ami felvídított a sráccal kapcsolatban. Sztem ti is éreztétek már, hogy valakinek el kell mondani ezeket a hihetetlen élémenyeket, én is így tettem, mert én maximálosan megbíztam a barátnőmben.. Én mindent elmondtam neki.. Egymás jelszavát is tudjuk a facebookhoz..Nos visszatérve a fiúra, rengeteget beszéltem róla a barátnőmnek, mindent elmondtam neki amit tudtam róla.. Úgy tünt örül, hogy boldog vagyok, és akarja h tetszek a fiúnak, mint ahogyan egy baráttól várnánk..De akkor megbombázott furcsa kérdésekkel: "mennyit vártál mire válaszol?" Hogy mondjam ez, hogy mondjam azt.. És kezdett furcsa lenni, mintha írni akarna a fiúnak aki nekem nagyon tetszett (és ezt ő is tudja, mert látott sirni is miatta) Ekkor, nagyon idegess lettem, és beléptem h megnézzem ez üzeneteit.. Láttam h ráírt a fiura!!! Láttam, hogy direkt azokat mondja h mit szeret neki, amiket még én mondtam neki a fiúról.. Pl írta.: nagyon szeretem "Japánt"! stb.. Gondolom értitek, mit akarok ezzel mondani: felhasznált engem hogy többet tudjo meg róla.. Vagy nem tudom, leheth eleinte nem ezért kérdezősködött, de most az a lényeg h kihasznált.. És ráadásul el sem mondta nekem h ő igazából ráírt.. Pedig célozgattam ma rá a suliba, de semmi... Tudom én is elég bunkó voltam h belenéztem a levelei közé, de ezért a fiúért mindent megteszek. Őszintén szólva,reménykedtem h tévednek a megérzéseim, de nekem tudnom kellet erről!

Köszönöm a válaszokat! :))



2014. febr. 20. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá egyenesen: tetszik neked a srác? Ha igent mond, megdumáljátok, ha tagadja, akkor előhozhatod, hogy akkor minek írogat rá.
2014. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
minden rendeződött. semmi! köszönöm :)
2014. febr. 20. 15:29
 3/5 lucia99 válasza:
100%
mi volt végül?
2014. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne... mi volt végül? :)
2014. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi lett azzal a köpönyegforgatóval?
2014. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!