Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a barátnőmről? 16/L

Figyelt kérdés
Ma délután felhívott az egyik barátnőm (nem osztálytársam, de nagyon jóban vagyunk, 18/L) hogy menjünk el cukrászdába. Anyum elengedtek mert jó idő van, és ő is ismeri ezt a csajt. Amikor találkoztunk olyan közel adta a puszit a számhoz, aztán meg megfogta a kezem, mint ahogy egy fiú szokta a bnőjének. Mondtam hogy engedje el, de nem akarta, és mondta olyan cukik vagyunk így. Aztán meg a cukrászdába is mondogatta nekem hogy milyen szép vagyok, meg mennyire szeret. Én meg teljesen le voltam fagyva, úgy beszélt mintha ő egy fiú lett volna. Most is írkál fb-n hogy holnap is találkozzunk meg küldözget szivecskés matricákat is stb. Ti mit gondoltok róla? :o
2014. okt. 27. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát a mai lányok tényleg elég melegek tudnak lenni sokszor, de ha olyan jóba vagytok akkor gondolom tudod, hogy eddig nem ilyen volt

lehet csak beszívott és azért volt ilyen szeretetéhes :D

2014. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Manapság ilyenek a lányok. Örülj, hogy ilyen aranyos barátnőd van.
2014. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, s kérdezd meg, hogy mit is akar egész pontosan. Jobb az ilyet tisztázni.
2014. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

eddig egyáltalán nem ilyen volt

2014. okt. 27. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Most képzeljétek el ezt 16/F és 18/F-be, azért kicsit máshogy állnátok hozzá nem? :D
2014. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hát fiú változatba kérdést sem lenne érdemes kiírni

a sörözés helyett cukrászdába mennénk nekem még az se tetszene :D

2014. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yoruchan válasza:

Szia!

Ez szerintem normális.Biztos aranyos lány €s szeret!nem úgy félrene

érsd!Szerintem a mai lányok ilyenek .De te örülhec hogy ilyen barátnöd van sőt hogy van barátod

2014. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!