Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről? 13/L

Mit gondoltok erről? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy online játék ahol lehet chatelni, játszani, új emberekkel megismerkedni. Tehát én itt egy jó fél éve vagyok fent és lassan fél éve ismerkedtem meg kettő személlyel is. Az egyik egy lány akivel nagyon jól kijövünk és már facebbokon is tartjuk a kapcsolatot. :) Egyszóval rök jó barát mert kb. mindent megbeszélünk nem mint itt a sulis "barátaimmal".. Már ha van.. Mindegy! A másik egy fiú akivel ismét tök jól kijövök, iszonyat jófej kedves, sok közös van bennünk. A gond az hogy én nyár vége felé megszüntettem a tagságomat ezen az oldalon mert függővé váltam. :D Mivel mindhárman barátok voltunk ezért ő a barátnőmtől kérdezte hogy mi van velem meg nagyon kétségbe esett volt szegény.. A másik gond pedig az hogy neki csak a nevét és a korát tudom illetve ritkán jár fel erre az oldara.. De akkora nyomorék voltam hogy csak szó nélkül ott hagytam.. Ezt már bánom. Most vissza regisztráltam és ráírtam. Remélem vissza ír. És ezután mitévő legyek?
2014. okt. 26. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj elnézést tőle, hogy szó nélkül eltűntél, majd mondd meg neki, hogy a függőség miatt törölted ott magad.
2014. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írd meg neki hogy mi történt és biztosan megérti majd :)
2015. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!