Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkó voltam a barátnőmmel?

Bunkó voltam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Elhívott a barátnőm pénteken bowlingozni, de mondtam, hogy még nem biztos, hogy tudok menni.

Én abban a városban lakok, ahol bowlingoznánk, ő nem.

Megkért, hogy foglaljak pályát, mire én mondtam, hogy telefonon is lehet, de Ő közölte, hogy nem mer.

Ma mondtam neki, hogy nem megyek, de Ő megkért, hogy foglaljam le. Mondtam neki, hogy inkább kérjen meg egy oylan személyt, aki megy, hogy foglalja le(a LEGESLEGJOBB barátnői mennek), de a lánynak nincs pofája megkérni őket....csak engem.

Én meg nem akarom lefoglalni. Nem is megyek,akkor meg minek én?

Ha még mennék, azt mondom oké.

Nagyon bunkó dolog a részemről?


2014. okt. 28. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,de remélem azért normálisan ecsetelted.És neked van igazad.
2014. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Annyira nem bunkóság, de ha a barátnőd akkor igazán megtehettél volna ennyit :D
2014. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja. Ott laksz.Max kikötöd hogy legközelebb intézze magának, de barátság miatt megtenni jobb,mint bánni hogy nem tetted meg.
2014. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Múltkor közölte, hogy van egy ranglistája, hogy kikkel találkozik(fontossági sorrend), és azt mondta, hogy én a 3-4. helyen állok(a lényeg az volt, hogy velem azért találkozik, hogy ne bántson meg, és ezt egy másik srác hallotta is).

Mostmeg hirtelen milyen fontos barátnő vagyok.

Barátnő, de közelsem a legjobb, mert kb. mindenki előébb van nálam, de lefoglalom neki, amellett döntöttem.:)

2014. okt. 28. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!