Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudom egy fiú lány...

Honnan tudom egy fiú lány barátságban hogy ez több mint barátság?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ha megkérdezed a másik félt
2014. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nemek közötti csatában melyik oldalon harcolsz és mióta?

Mióta tart ez a "barátság" alias plátói szerelem? Tudni legegyszerűbben úgy tudhatod meg, ahogy az első írta: elmondod mi a helyzet az érzéseiddel, a másik fél pedig erre válaszolni fog, hogy ő mit érez irántad.


Sajnos az nem megoldás, hogy jelezgetsz, meg utalgatsz dolgokra. Ha a másik fél ezeket észre is veszi, lehet nem mer rá reagálni, még akkor sem, ha csak barátságot érez irántad. Ugyanis úgy van vele, hogy talán félreérthetett valamit, aztán nem akar kellemetlen helyzetbe kerülni azzal, hogy feleslegesen kikosaraz Téged. De ha nem is érti félre a dolgokat, akkor pedig azért nem reagál rá, mert miért kosarazzon ki, ha egyszer be se vallottál neki semmit... Biztos, hogy nem vagy közömbös a számára, kedvel Téged, de nem akarja feleslegesen, idő előtt a szívedbe döfni a tőrt és megforgatni benne. Ilyen esetben arra vár, hogy majd egyszer összeszeded a bátorságot és elmondod mit érzel. Ő ráér...


Szóval: jobb tisztán játszani, felvállalva az esetleges kudarcot is. Nem fogsz felesleges köröket futni. Ha pedig erős a barátság, túl fogja élni a szerelmi vallomást is. Ugyanolyan már nem lesz, mint ami most van. Más lesz. De megmarad.

2014. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Beszélj vele! Ha ezt a fontos dolgot nem tisztázzátok egymás között, szétfog csesződni a kapcsolatotok, bármit is éreztek. Belefogsz zavarodni, hogy most mi van és nyugtalanítani fog, rádásul közben lehet, hogy másnak se fogsz esélyt adni, pedig lehet kéne.
2014. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az eddigi válaszadók jol és helyesen fogalmaztak és adtak kielégítő választ.

Annyit fűznék hozzá sajat tapasztalat). Ha váresz es te nem kezdemenyezel, a masik fel meg ha viszonozna is az iranta erzett erzeseid "panikhelyzetben"erezheti magat. Ezert nem fog lepni... ha pedig hagyod az erzelmeidet te is felni fogsz, valamint ketelkedni az erzeseidben. 14 eves vagyok... nincs sok elettapasztalatom de az eddigiek alapjan amikkel mar szembeneztem, jobb előbb mint soha.Talán ha később probalkozol addigra nem lesznek meg benned ezek az erzesek. Ha pedig bevallod, meg ha vissza is utasitanak. Ne ffélj . Nem jobb megtudni mi a valasza, ahelyett , h utanna ugy elsz tovabb, h nem tudod milett volna ha.

Az élet dontesek sorozata. Bevalljam?vagy ne?. Ebben az esetben a sajat erzelmeidnek megfeleloen kell dontened. Ha feltetted ezt a kerdest valoszinuleg tobbet szerenel mint baratsagot a masik fellel... Fel a fejjel, elore es mindent bele. Ez a kozosseg szurkol neked. Meg n ha nem is erzed. :3 Nekem nem segitettek ilyenben. Es egyedul vagtam neki az erzelmeim bevallasanak. Eloszor elutasitott, maaodszorra amikor karacsonykor vallottam neki. Elfpgadta az erzeseimet. 2 evet voltam egyutt egy lannyal. Alit most is szeretek. A tavolsag valasztott minket el. Viszont sosem bantam es nem is fogom megbanni amit twettem

.

2014. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!