Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek a "barátaimmal"?

Mit tegyek a "barátaimmal"?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy most vagyok gimis, 11-es, és kb a klikkesedés során 4 részre bomlott az osztály, és én is az egyikben vagyok, de meguntam őket, nem érzem, hogy a barátaim, csak velük vagyok, mert jobb mintha egyedül lennék, szóval szerintetek mit tegyek, hogyan lépjek tovább...?

2014. okt. 29. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lányos problémák...Hagyd ott őket és menj át egy másikba...
2014. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem muszáj "tartozni" valahová. Én középiskolában minden klikkből jóban voltam 1-2 emberrel. Engem nem érdekelt, hogy ki kit utál,kit néz le, kire fujjog. Mindegyikben voltak szerethető emberek. Miért kellene csak az egyikhez tartoznom azért mert valakik kitalálták, hogy na xy gáz és vele ne beszéljünk. Majd én azt eldöntöm, hogy nekem ki a szimpatikus.
2014. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!