Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én kérjek bocsánatot a barátnő...

Én kérjek bocsánatot a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Sovány vagyok, ezen nincs mit szépíteni, de nem az én hibámból. Azt hiszem, ennél nagyobb gyengepontom már nincs, ha ezzel akarnak megsérteni, akkor telitalálat. Ha jól csinálják, a szemük láttára fogom elsírni magamat. Nagyon felidegesített, hogy már a nyolcszázadik ember jött a "csonttal csak a kutyák játszanak" és "anorexiás vagy" szöveggel, holott fogalmuk sincs arról, hogy mennyi mindent tettem eddig a hízás érdekében. Hogy hányszor aludtam el sírva a rosszindulatuk miatt, és hányszor gondoltam azt, hogy élnem is fölösleges, mert úgysem lesz senkim és sehová nem fogok jutni. Amikor tervezem, hogy mit csinálok suli után, akkor mindig kifelejtem a családot, igazából már én sem hiszem el, hogy lesz férjem, gyerekem. Ez lehet, hogy drasztikusan hangzik, de nem vagyok meglepve rajta. A 16 évem alatt végig ezt hallgattam, szinte semmi pozitívat. Ez mindenkinek szemet szúr. Nem megszokott probléma, belátom. Nem is nyafogok éjt nap alá téve miatta. Igazából már nem is merek semmit se mondani. Ha valakivel megismerkedtem, az előbb-utóbb mindig megkérdezte, hogy miért vagyok ilyen sovány, aztán jött a "hízz meg" szentbeszéddel. Ez az alapsztori.

Ma megint megkaptam a magamét. A barátnőmmel közben neten beszélgettünk. Megkérdezte, hogy miért lettem mérges, én meg elmondtam neki. (Ő mindent tud, beleértve azt is, hogy hízókúrázom, csak azt nem, hogy emiatt szóba sem merek állni a srácokkal, mert ugye "csonttal csak a kutyák játszanak".) Erre az volt a válasza, hogy "de anorexiás vagyok, bár lehetek bulimiás is, ha jobban tetszik". Erre rákiabáltam (már amennyire neten keresztül rá lehet valamire), hogy ne idegesítsen már fel, pontosan tudja, hogy mit összeszenvedek és hogy rosszul esik, ha ilyet mondanak. Mondta, hogy tehenék ellene, de nem teszek. Ezzel kiverte a biztosítékot, összevesztem vele. Én kérjek bocsánatot?



#barátnő #soványság #összevesztem vele
2014. okt. 30. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe, hogy ha tényleg annyira drasztikus a dolog, hogy elmenj orvoshoz, szakemberhez, aki éppen segíteni tudna? nem kell bocsánatot kérned, de ha hiányzik,vagy ha úgy érzed, hogy ő ettől függetlenül melletted van, menj át hozzá vagy hívd el magadhoz és ne csináljatok a dologból ügyet, mert nem az.Én mindenképpen megkérdeznék egy orvost...
2014. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járok orvoshoz, meg láttam már magamnál soványabb embert is (talán egyet, max kettőt), de körülöttem senki nem ilyen. Egyébként nem egy orvos is azt mondta, hogy talán fel tudok szedni pár kilót, de óriási, szembetűenő változásra ne számítsak.
2014. okt. 30. 16:50
 3/6 A kérdező kommentje:
*szembetűnő
2014. okt. 30. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.Ő sértett meg (ráadásul elég keményen), nehogymár te kérj tőle bocsánatot.A vékonyságod miatti beszólásokat meg sz*rd le.És legyen kicsit több önbizalmad, az segíteni fog. :) Sajnos egyesek (főleg a tinikre jellemző) nem tudják felfogni, hogy nem mindenki lehet jó húsban.Ha valakinek gyors az anyagcseréje ,az ehet 200000kalóriát is egy nap úgy sem fog hízni sokat(max pocakra).Én 16 éves fiú vagyok 50kg alsó határát súrolom,pedig korosztályomhoz képest igencsak sokat eszem(nem gyorskaják,és hasonló szemét) és néha engem is megnéznek.
2014. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg barátnő, és mindent tud, akkor nem volt szép tőle, hogy így viselkedett. Nem kell bocsánatot kérned. Magát a beszélgetést és a vitát nem ismerjük, lehet, hogy te is mondtál olyasmit, amit nem kellett volna. Most már kár ezen keseregni. Ha eltelik pár nap, talán el is felejtitek, bár te most egy kicsit érzékenyebb vagy az átlagnál (elsírod magad). Majd összeszeded magad, akkor jobb lesz.
2014. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz emberekkel barátkozol, próbálj találni megértőbbeket, ha erre vágysz.
2014. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!