Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az alapján megítélni hogy a...

Az alapján megítélni hogy a Depeche Mode a kedvenc együttesem? Miért?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, nem az a barátkozós tipus. Sok ember (és olyan korú, mint én) vesz körül, és hát a korosztályomban az egyik első kérdés, hogy milyen zenét hallgatsz. Amikor megmondom, hogy Mode-ot, mindenki hülyének és kattant emónak néz és otthagy. Jóformán egy barátom sincs.

Miért baj ha Depeche Mode-ot hallgatok?



2014. okt. 30. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a korosztályodban egyáltalán tudják mi az a Depeche Mode? Szerintem fingjuk sincs róla. Habár én csak pár ismertebb számukat ismerem, Personal Jesus, Strangelove, People Are People stb. De szerintem rohadtul nem emós zene. Egyébként meglátásaim szerint a tizenéves suhancok 98 százalékának nincs zenei ízlése csak hallgatják azt a sz.rt amit a többiek.

Egyébként ajánlom figyelmedbe az Alphavillet hasonló hangzású, de kevésbé darkos hangulatú.

2014. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ó és miért? Mert kell egy ember, akit ki lehet utálni, kellenek alatvalók, kel pórnép a menő libák mellé. Kellenek vesztesek. De nyugodj meg. A kocka fordulhat. Nem a birkákból lesznek az orvosok, cégvezetők, bankárok, mérnökök.
2014. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem sincs fingjuk se arról, mi az a Depeche Mode :D Aztán meg kit érdekel, hogy ők mit gondolnak, hallgassák a Gagát te meg maradsz annál, amit szeretsz :)
2014. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is 14 éves vagyok...és imádom a Depeche Mode-ot! (:

Sok sok mai gyereknek tényleg nincs ízlése, de ne foglalkozz velük. (;

2016. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal,hogy mások mit gondolnak Rólad mert szereted a Mode-ot!Élvezd és érezd!!!Csak ez a lényeg!!!!;) S legyél büszke arra,hogy mást hallgatsz mint a mai fiatalok...Mert a Mode az más...s csak az érzi igazán át,aki más mint a többi...
2017. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!