Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért változott meg a "legjobb...

Miért változott meg a "legjobb barátnőm"?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve a legjobb barátnők voltunk. Sokszor veszekedtünk, de mindig egymásra találtunk. Ő előtte nincsenek titkaim, és neki se előttem. Csak ugye már felnőttünk és barátom lett, onnan mintha féltékeny lett volna, azt akarta hogy szakítsunk, de beletörődött. Egy kicsit elhanyagoltam, mert azt mondta nem akar velem beszélni míg a barátommal vagyok. De szerintem csak irigy volt, mert mindig nekem udvaroltak a fiúk neki viszont nem, pedig sokkal szebb nálam szerintem:)..Mostanság kicsit vissza akartam szokni a régi kerékvágásba, mondtam neki igyunk, bulizzunk, mint régen. Írtam neki, hogy eljön-e velem dumcsizni, üdítőzni beülni egy helyre. Ő erre azt válaszolta, bocsi de barátnőmmel leszek. ( oké, gondoltam magamba) Kérdeztem hova mennek? Ugyanazt a helyet mondta ahova én hívtam. Nos nem értem, hogy én miért ne mehetnék velük. Nem is vitatkoztam ...csak a legutóbbi nagyon rosszul esett..ugye pénteken bulizni akartam azaz ma..és mondtam is neki milyen jó lenne bulizni. Ő erre aha jaa.. én megyek barátnőmmel pénteken, aztán ott lesznek a barátaim. Te nem mész? (nem az, hogy te nem jössz velünk, hisz elvileg én is barátja vagyok, én mindig hívtam akárhova is mentem. Nem akartam felhozni ezt mert én éreztem magam hülyén. De neki is volt már ilyen amit épp nekem regélt, hogy az egyik barátnője ugyanezt eljátszotta, hogy majd talizzanak lent a bulizóhelyen mert ő a barátnőjeivel megy..és ez neki is rosszul esett.Még aznap írtam neki mert nem hagyott nyugodni, hogy miért ilyen, vissza se írt erre. Aztán már fel idegelt és megmondtam neki a magamét, negyedszerre írtam le neki, hogy mi zavar. Mire azt írta, hogy azért nem hív mert nem akar összekeverni a barátaival. Ezt mire véljem? Mi az hogy a legjobb barátnőjét nem akarja összekavarni a barátaival? Igazából én nem az a gazdag úri féle vagyok, mint hogy a barátnőm se , de velük lóg..úgy érzem ez miatt értette, hogy nem kever. Ő szerinte én ezt felfújom .

Szerintetek neki vagy nekem van igazam?

18/L


2014. okt. 31. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igazság kérdése. Bunkó volt, mert dierekt az akart lenni.- Ha vele megcsinálták és neki rosszul esett, akkor tudta hogy milyen ha ő csinálja valakivel, szóval sajnos meg akart bántani. Zavarja hogy sokáig ő volt a "kapcsolatotokban" a társ, most meg egy fiú és így már nem körülötte forog a világ. Királylány effektus. Sztem új barátnőt kéne találnod, mert ő már nem lesz olyan mint azelőtt.
2014. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg irigy is volt, de kérdés, hogy az a "kicsit elhanyagoltam", az mit is takar?

Általában nem viselik jól az emberek, ha hanyagolják őket. Ez alapján nekem az jön le, hogy nem nagyon töltöttetek kettesben időt, és ha találkoztatok is többnyire ott volt a barátod, ő meg harmadik keréknek érezte magát. Aztán nem is nagyon kerestétek egymást, ő pedig jól megsértődött, és most vissza akarja ezt neked adni...

Mondjuk szerintem vannak olyan emberek, akik ezt meg tudják oldani, de kérdés, hogy ti ketten le tudjátok-e nyelni a sérelmeket vagy sem.

2014. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elhanyagoltam azt takarja, hogy kb mi mindennap egy 24 órát együtt lógtunk. Csak ugye nagy lettem és szerelmes lettem és összejöttem a fiúval akivel a mai napig együtt vagyok, és ugye ezt ő nem értette meg, hogy most már 2 emberre kell időt szánnom. Nem választhattam azt hogy vagy ő vagy a másik. Próbáltam igazságos lenni. De pl bulizni se jártam már úgy, mivel a barátomat is tiszteletbe tartottam, hogy ha van valakim akkor nem. A barátnőm meg kárörvendő mert mikor összevesztem a barátommal örült.:)
2014. okt. 31. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne bánkódj. Talán ha lesz majd pasija próbálja visszaédesgetni magát, de ilyen ember miatt ne törd magad.
2014. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet rosszul esett neki a hanyagolás.Aztán most vissza adja.


Magamból kiindulva nekem is fura,rossz érzés volt amikor legjobb barátnőmmel napi 24-be kb együtt lógtunk, aztán ahogy megismerte a párját,kevesebbet beszéltünk,találkoztunk,bulizni se mentünk.Már többször mondtam,hogy pasid van akkor meg áll a világ vagy mi. Utána már kialakult egy rendszer,hogy hogy van a párjával és hogy velem.Egy darabig csak esténként ment el, így délután együtt voltunk vagy délelőtt. Beköltözött Pestre.Most már hetente két hetente találkozunk 1x-2x. De minden nap beszélünk. Ehhez is hozzá szoktam.Bár nehezen. Volt,hogy megfordult a fejemben,hogy ha hív lemondom vagy villogok azzal,hogy xy -nal megyek.

De rájöttem,hogy én csak egy barátnő vagyok,nem a szerelme jó,hogy kicsit fontosabb az ember szerelme mint barátnői.Viszont ha elhagyja hozzám fog jönni sírni,mert tudja mellette állok jóban rosszban.


Persze lehet barátnőd hamarabb cselekedte a dolgokat és nem gondolta át úgy mint én.


Szerintem ülj le vele beszélni,mond meg neki miért hanyagoltad.Kérdezd meg miért viselkedik így veled. Egy őszinte beszélgetés a barátságokban sokat ér.

Nálunk csak ezek segítettek egy alapos több órás őszinte beszélgetés:)

2014. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtörtént a csoda. Rám írt és bocsánatot kért, és azt mondta igazam van és hogy hiányzok neki:)
2014. nov. 26. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!