Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék beilleszkedni?

Hogyan tudnék beilleszkedni?

Figyelt kérdés
átjöttem egy hatosztályosba ahol az első hónap nagyon jól alakult nagyon boldog voltam. mostanában viszont ahogy az osztályom egyre jobban összejött, én kimaradtam. találkozgatnak, egymásnál alszanak... én viszont nem találtam az osztályban hozzám hasonló embert akivel nagyon jól kijöhetnék. ráadásul nem is tetszek nekik, néha idegesítem őket, pedig nem tudok mit csinálni, ilyen vagyok. próbálnék változtatni és jófejebb lenni de valahogy nem sikerül. mindig mindenkivel kedves vagyok de nem viszonozzák... az elején szereztem pár barátot és akkor szerettek. ahogy látom hogy ők milyen jóban vannak és néha meg is bántanak, egyre több délután volt amit végigsírtam. Most az őszi szünetben rájöttem hogy igazából senki nem áll ki mellettem. van egy lány viszont akivel jóban vagyok azt mondja szimpatikus vagyok neki és ő is nekem de nem csak vele szeretnék jóba lenni. odamegyek a többiekhez, mondok poénokat, érdeklődök felőlük, de engem mégse szeretnek annyira. a többi osztállyal már nagyon jóban vagyok sajnálom hogy nem oda mentem. de valahogy be szeretnék illeszkedni hiszen közöttük fogok felnőni...

2014. nov. 1. 11:46
 1/4 anonim válasza:
szerintem örülj neki, hogy máshol jó barátokat találtál, viszont van úgy, hogy a közvetlen környezetedben nincsenek olyan emberek, akikkel jól kijössz. nekem is volt olyan időszakom, amikor évekig nem találtam a helyem vagy többen pofára ejtettek a "barátaim". érezd magad szerencsésnek a pár barátodért! :)
2014. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"van egy lány viszont akivel jóban vagyok azt mondja szimpatikus vagyok neki és ő is nekem de"

de?NINCS DE!Akkor lógjál vele!Örülj neki,hogy 1 van,nekem egy sincs.

2014. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az elottem szoloval egyet ertek ugyanis, tenyleg jo ha legalabb 1 baratod van, ot becsuld meg. Jobb ha egy igazi baratod van, mint szaz ketszinu. Szerintem ne keseredj beszeless azzal az 1-es idovel meg majd megtalalod a kozos hangot a tobbiekkel is.
2014. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második válaszoló által kiemelt "de" miatt fogod elveszíteni azt, amid már megvan. Ne a mennyiségre menj rá, a minőségre. Lógj azokkal, akik veled akarnak lógni. Ne vágyj azokra, akik nem. Nem kell mindenkinek megfelelni, nem kell néhány ember miatt változtatni és jófejebb lenni, ha ők úgysem értékelik. Akkor mindegy.
2014. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!