Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kötődöm ennyire hozzá?

Miért kötődöm ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, tavaly veszítettem el anyukámat. A halálát nehezen dolgoztam fel, de sikerült munkát találnom egy ismerősöm által, aki már egy ideje a család barátja volt.Ő 39 éves. Ez az ismerős lett a csoportvezetőm. De ez nem számít, mi már jó ideje ismerjük egymást, a kezdetek kezdetén nem is kedveltem ezt a nőt, és nem is szerettem vele együtt lenni, pedig sok közös programon voltunk. De miután meghalt anyukám egyre közelebb kerültem hozzá, sokat volt mellettem és a húgom mellett. És egyfajta pótanyuka lett belőle, úgy is szeretjük őt mindketten. Viszont én mostanában sokszor vagyok féltékeny, ha a munkában vagy mással többet van és velem alig foglalkozik, tudom, hogy ez nem helyes, de rossz érzés, mert néha olyan, mintha nem érdekelné őt, hogy mit mondok, vagy mit teszek, de közben tudom magamban, hogy érdekli, de tagadom magamban, ezért hogy felhívjam magamra a figyelmét sokszor bántom meg őt, mindenféle beszólással, néha ok nélkül. Neki van egy családja férje, fia( őket teljesen másként kezelem, hiszen ez természetes, rajtuk kívül érzem ezt) Már írtam neki levelet, de mindig csak azt mondja majd meg kell ezt beszélnünk. Nagyon félek, hogy lecserél minket másra és, hogy elveszítem őt. Rossz az is, hogy mindig ő a fontosabb nekem, pedig én csak egy kis törődést szeretnék tőle, de ezt nem vagy alig kapom meg. MI a baj velem? Miért ragaszkodom ennyire hozzá? Szeretnék olyan lenni mint régen voltam. Mostanában ez a dolog eléggé felemészt, és ez jár a fejemben a nap nagy részében. Elég kellemetlen, holott nekem már mással kéne régen foglalkoznom. Félek, hogy ellököm magamtól, pedig tényleg nem akarom elveszíteni őt. Mit tehetnék, hogy javuljon a kapcsolatunk és hogy én megváltozzak és ne legyek néha gyerekes. Mert saját magam agyára megyek néha. De nekem szükségem van arra, hogyha valaki szeret, akkor visszaigazolást kapjak tőle, vagy legalább egy kis viszonzást. Nem akarom már saját magamat emészteni.
2014. nov. 1. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnálom anyukádat, részvétem. :(

Szerintem neked ezt az érzést már egy partner iránt kéne érezned 26 évesen, és nem a pótanyuka szeretetére éhezni.. Bár fontos az is.

NIncs barátod?

2014. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom. Pont azt akartam írni, mint az első válaszoló. Biztos, hogy fontos vagy neki, de nem várhatod el tőle, hogy anyukádat pótolni tudja. Olyan, mintha picit elódáznád anyukád elvesztésének a feldolgozását.
2014. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Őszinte részvétem!Viszont ezt a kérdést már tavaly kiírtad,most miért írtad ki újra?
2014. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadik.. nyilván a probléma tavaly óta fennáll...
2014. nov. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ìgy van. Tavaly òta fenn àll. Nèha nagyon jò nèha pocsèk. Azért ìrtam ki mert kivâncsi voltam màs kategòriâban milyen vàlaszokat kapok. Minden vàlasz segìtség.
2014. nov. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!