Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kötődöm ennyire hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötődöm ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom 3 hónapig akivel egy nagy kavarás és férreértés miatt szakítottunk de mivel nem hitt nekem muszáj volt. Azóta eltelt 6 hónap én még mindig szeretem. És mindig mikor rá nézek érzek valamit. Sokan mondják hogy köztünk sose lesz ennek vége. Legjobb fiú barátom volt és mikor csak barátok voltunk már csókoloztunk de nem akartuk hogy ez legyen hogy tönkre menjen minden és egymáshoz se szóljon nagyon szeretett. Kaptam tőle egy nagyon szép nyakláncot amire az volt írva hogy forever tudjátok ilyen félszíves..a lényeg hogy nem értem. Nagyon szeretem és szükségem van rá. Azóta senki másra se nézek és ő se. Sírt miattam. Nem tudom már mi van mit kéne tennem hiszen eltelt fél év.
2013. aug. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy meg kéne beszélnetek a félreértést és esetleg újra megpróbálni
2013. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd le neki mit érzel. Írj egy levelet mennyire eleged van abból, hogy ti nem vagytok együtt, hogy te még mindig szereted, és volt olyan vak, hogy azt a félreértést nem értette meg neked.
2013. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélned kell vele az érzéseidről. Más nem segít.
2013. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. aug. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!