Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem jövök ki a korosztályommal...

Nem jövök ki a korosztályommal, mi legyen?

Figyelt kérdés
Az osztályban egy kicsi társaságom van, ők a "barátaim" de egyszerűen nem igazén érzem velük se jól magam. Ők úgy gondplják én hű,de nagy barát vagyok, de még is más belátásom vam a dolgokra, gyakran érzem hülyeségnek amit beszélnek, miközben náluk nagy az egyetértés. Ha a nagyobb barátaimról beszélnék, sértődve hallom vissza, hogy jaaahj mert te olyan érett vagy a barátaiddal. Soha életemben nem mondtam ilyet nekik. Bér vannak barátaim, 4-5 évvel idősebbek és ritkán tudok találkozni velük, a hétköznapjaim még is olyan unalmasak így. Mit tudnék kezdeni, hohy az osztályomban lévők közül és egyetértsek?
2014. nov. 2. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Éld túl!
2014. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, igaza van egy első válaszolónak: Túl kell élnünk egyik napról a másikra. Abban reménykedek, hogy mikor dolgozni fogok majd, akkor több idősebb vesz körül.
2014. nov. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te értelmesebb vagy mint ők, ne akarj elbutulni csak azért, mert akkor nekik jó lesz.

Nálam is ez van, hülye az összes, esküszöm :))

17/L

2014. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!