Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem a helyzetet?...

Hogyan kezeljem a helyzetet? / fiu barat /

Figyelt kérdés
Esti suliba jarok. Szingli vagyok 2 napja.. szoval nagyon friss helyzet! oran a tanar kikuldott par konyvert a szertarba, pont akkor erkezett meg orara regi ismerosom, oszt. tarsak vagyunk. bejott utanam a szertarba es kajak olyan szexualitas volt benne hogy ereztem levetkoztetett kepzeletben. dumaltunk kicsit, kozeledett egyre jobban es en inkabb elkezdtem hebegni habogni hogy a tanar mar biztos var menjunk be orara. ora utan kimentem levegozni es jott utanam, tok jot dumaltunk, vegig meregetett, mosolygott pimaszul, szexisen, es csipkedett is. regen kb 2,5 eve majdnem jartunk vagyis kozelebb kerultunk egymashoz, puszi volt csak meg flort sok. de nem jartunk. azota tartottuk a kapcsolatot. az a kerdesem hogy szerintetek akar tolem tobbet mint baratsag vagy szimplan ennyire izgato vagyok neki?.. mit akarhat? szorakozik velem? nem tudja hogy szingli lettem. bele menjek a flortolesbe vagy csok is? megeri? nem akarok kapcsolatot.. meg nem hevertem ki az elozot
2014. nov. 11. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az előző kapcsolatodat még nem heverted ki, akkor ne menj bele ebbe.
2014. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerinted flortolni se flortoljek inkabb? az a baj hogy nemtudom komoly kapcsolatot akar-e
2014. nov. 11. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak nehogy félreértse.

Hát ha nem tudod, akkor kérdezd meg tőle. :)

2014. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha szorakozik csak akkor hulyenek fog nezni hogy komolyan vettem.
2014. nov. 11. 17:45
 5/5 A kérdező kommentje:
hogy erted hogy felreertene?
2014. nov. 11. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!