Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? úgy érzem magam mint aki összeomlott

Figyelt kérdés

az én baráti társaságom kicsit különbözik az átlagostól. nem lógunk minden nap egymás nyakán, de mégis tudjuk. hogy számíthatunk egymásra, bármikor. nem kellett ehhez minden napos kapcsolat.


ehhez hozzátartozik, hogy a barátaim többségét a középiskolai évem alatt ismertem meg és lettünk elválaszthatatlanok. azonban ugye miután végeztünk nem találkoztunk napi szinten. a levelek ritkultak, mindegyikünk élte a maga életét a kis világában, de mégis bármi rossz, vagy épp jó történt velünk tudtuk kit hívjunk fel, kivel osszuk meg örömünket vagy épp bánatunkat.


na már most 2 évvel az érettségi után a legjobb barátnőm bejelentette,hogy leköltözik a barátnőjéhez (igen lezbikus de ezen ne akadjunk fenn) több száz km-re innen. és most úgy érzem mintha örökre elhagyott volna. az egyik szemem sír a másik nevet. örülök, hogy boldog végre valakivel igazán és ilyen komoly a kapcsolatuk de közben pedig úgy érzem elveszítettem.


19/L


2013. szept. 11. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tudsz mit tenni. Ott él a szerelme és ha ezt eldöntötték, akkor meg is fog valósulni. Én is költöznék a helyében, ha megtehetném.
2013. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!