Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg akarnak verni, mit csináljak?

Emsziszasza kérdése:

Meg akarnak verni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Össze barátkoztam egy lánnyal, később miatta nem barátkoztak velem. Mindenki tiltott tőle, mert ő egy kavarós lány meg stb. sokan utálják. Én foglalkoztam vele ennek ellenére is. Egyszer csak megverték, én azonnal átrohantam hozzá, hogy mi történt. mindig mellette voltam. De nekem van 2 fiú barátom akiket nagyon szeretek, és látott rólunk közös képet, bejelölte az egyik barátomat mert neki tetszik, közbe barátnőmnek van egy barátja. Nem szóltam bele, oké,de nekem ez nem tetszett csak rászoltam h lehet nem kéne. Elkezdtek kavarni és a haveromnak mindent kamuzott , hogy a barátja leszarja stb stb.. (ezzel azt akarta elérni, hogy már lassan szingli lessz és haveromnál hátha lessz több esélye, szóval már elm. nem volt együtt a barátjával de erről csak a haverom lett tájékozatva) közbe engem össze akart veszetni a 2 haverommal, a másikra rá írt, hogy én kaverok a legjobb haverjával és mi megy együtt vagyunk, de ez nem igaz, 3an szerencsére megbeszéltük, közbe a barátnőm barátja hallott megint dolgokat h mit csinált a csaj , másokkal kavar kivolt éhezve és elment helyekre fiúkhoz. és a csaj barátjának a legjobb barátja is mondott neki dolgokat h sügér a csaj meg ne foglalkozzon vele, mert csak a baj lesz vele. a srác már sok embert offolt a barátnőm miatt.. ők sokszor veszekedtek amúgy is szakítani akart vele ezért. és találkoztak hogy személyesen megbeszéljék és én is ki lettem hívva, azt hitték miattam van az egész a srác szakított vele. És ő meg a barátnője engem fenyegetnek, hogy meg fognak verni szarrá vernek stb és őket nem érdekli a rendőrség.És sulihoz kijönnek végem. ezzel mit tudnék kezdeni?

2014. nov. 12. 13:53
 1/10 manó1235 ***** válasza:
azta! elég volt ki szedni a szövegből hogy akkor most mi is van de sztem ne foglalkozz velük hány évesek vagytok? sztem 15nél nem többek, ezeknek csak a szájuk nagy. Lány léttükre verekedni? Manapság úgy látszik már mindenki pankrátornak készül.
2014. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőj fel,tanulj, aztán írd meg mégegyszer ezt a katyvaszt...
2014. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a csaj elintézett alaposan!
2014. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tiszta ideg vagyok. 17 évesek vagyunk lassan. És a csaj nem egyedül van a drogos barátnője sokszor verekedett.
2014. nov. 12. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Merre van ez a suli?
2014. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 manó1235 ***** válasza:
Akkor ez is szép társaság, nagy ívben kerülnöd kéne az ilyen embereket, de majd megtalálja a hozzá hasonlót és azt össze verheti meg lehordhatja mindennek.Nekem is volt ilyen ember középsulimban nyalt meg minden ha kellett neki valami, aztán a másik nagypofájúval össze balhéztak és verekedés lett belőle, azóta az egyik terhes isten tudja kitől, a másik meg németbe utcalány :D mindenki megkapja előbb utóbb amit érdemel :)))
2014. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak van a környéken pár derék hazafi. Esetleg tesód?
2014. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
vaan, de az a gond. hogy fél cigányok :S most is értem fognak jönni suliba, hogy ne hogy elém jöjjenek
2014. nov. 13. 07:08
 9/10 manó1235 ***** válasza:
és tanároknak vagy valakinek nem tudsz szólni ez ügyben? nekünk olyan rendszer volt hogy ha nem oda jártak be se jöhettek meg elzavarták őket
2014. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 manó1235 ***** válasza:
vagy ha tovább bent maradnál? vagy a másik ötletem ha van másik kijárat a suliból menj ott ki és eltudod kerülni őket, lehet többet sétálsz hazafelé de legalább nem találkozol velük
2014. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!