Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg akarnak verni? Többi lent!

Meg akarnak verni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Volt egy barátom egy lépcsőházban lakunk össze vesztem vele,

Nem is nagyon szóltam hozzá.. tegnap behívott egy csoportba facebookon chat csoport, és ott 4-5en meg akarnak verni a semmiért nem tudok verekedni, és félek is kicsit, nem vagyok verekedős, mit tegyek?



2014. jún. 12. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegesd meg as rendőrséggel, hogy értesíted őket, ha továbbra is veszélyeztetve érzed magad miatta.
2014. jún. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltam, de csak írkál zaklat , de viszont ha találkozok vele lehet meg akar verni..
2014. jún. 12. 07:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Tiltsd le aztán majd nem irkál.

Ha találkoztok akkor meg kerüld el vagy menj el mellette. Ha balhézik akkor szülők. (ha jól értem kölkök vagytok még, rendőrség nem fog vele foglalkozni).

2014. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
èn 20 lessen ö meg 17
2014. jún. 12. 07:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes. A mi időnkben egyszerűen megverték akit akartak, nem hívták chatelni.


Ha nem vagy verekedős és komoly a dolog, akkor rendőrség, esetleg haverok, szülők ilyesmi.

2014. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerettem az ilyen szájkaratésokat.

odaálltam elé, és megkérdeztem mi a baja, egyenesen a szemébe, ha volt, akkor elvertem mint a tavaszi jégeső a búzatáblát.

ennyi!

2014. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is akartak már így verekedni, aztán nem mertek eljönni a megbeszélt időpontba és ezt eljátszották 2x is. Ezek idióta szájkaratésok és csak menőzni próbálnak egészen addig, amíg valaki be nem veri a pofájukat. Már eleve az gyanús, hogy facebook-on irkálnak + 4-5en, ha annyira kemény lenne egyedül állna eléd.
2014. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Üssed lefele hejj!!!
2014. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!