Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha másnál alszotok (barát/bará...

Ha másnál alszotok (barát/barátnő) hova teszitek a szennyes bugyit/zoknit?

Figyelt kérdés
Nem érzitek cikinek ott fürödni/zuhanyozni?

2014. nov. 13. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Visszarakom a táskámba vagy egy zacskóban, vagy egy másik zsebbe. Mi lenne ebben a ciki? Ha már ott alszol náluk, az egy belsőségesebb kapcsolatra utal, akkor miért lenne ciki egy ilyen természetes dolog?
2014. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én mindig egy kis táskával indulok a fürdőbe. A táskában meg van egy zacsi is, abba pakolom. Nem ciki másnál fürödni :D Előttem vagy utánam ő is ugyanúgy zuhanyzik.
2014. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért érezném cikinek az ottani zuhanyzást? Nem is értem... Ennyi erővel ciki a másnap reggeli fogmosás meg a wc-zés is? xD


Egyébként zacskóba.

2014. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piriiiiii ***** válasza:
Általában egy zacskóba szoktam tenni, és általában olyanoknál alszom, akikkel szimpatizálok, ergo: nem érzem kellemetlennek.
2014. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki az sokkal inkább cikibb ha izadt és büdös az ember hidd el.

A koszos zokni és bugyit a táskába egy tiszta zacskóba ha az ember 1-2napra megy vigyél magaddal tiszta zacskót a szenyesnek és váltó bugyit váltó zoknit annyit amenyire szükséged lesz és pizsomát is.

Na meg saját fogkefét amit és fogkrémet, saját tusfürdöt illetve sampont ha kell ezt egy tisztasági zacskoba tedd be ha nincs szerezz be egyet láttom elkeztél felnőttesen járni király beléptél te is ebbe a szakaszba amikor ki itt ki ott alszik :) ez a cuki korszak amikor még nem szolunk egymás buta szokásai miatt de késöbb együtt élésnél már szoba kerül hogy nekem ez nem tetszik neki az nem tetszik stb de azokat majd megtapasztalod. :)


19/N

2014. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha féknyomos a gatya, előbb megmutatom neki.
2014. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha valamelyik barátnőméknél alszom akkor a szennyestartó mellett szoktam az én szennyesemet hagyni.
2014. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!