Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek a mai barátságok vagy...

Ezek a mai barátságok vagy csak engem találnak meg ezek?

Figyelt kérdés
Ugye barátja sok lehet az embernek de olyan igazi akinek bármit elmondhat nem sok..nos nekem eddig 3 ilyen volt..de.... az első akivel együtt jártunk általános suliba majd középsuliba és eközben éjjel nappal együtt voltunk lefeküdt az akkori pasimmal... a második akivel szintén éjjel nappal együtt voltunk és létezni nem tudtunk egymás nélkül miután összejött egy pasival hanyagolni kezdett ..és ez addig ment míg már nem is találkozunk... ezek után nem igazán akartam kialakítani komoly barátságot..úgy voltam elég ha vannak havernőim akikkel elmászkál az ember stb. aztán mégis úgy alakult 24 éves koromban kialakult egy nagyon jó barátság ...napról napra egyre jobban kötődtünk egymáshoz... együtt sírtunk nevettünk...igen ám de most kialakult egy kapcsolata és örülök ha hetente fél órára látom de volt már h egy hónapig csak facebook cseten társalogtunk pár szót.Örülök a boldogságának de hiányzik!! Nekem is voltak kapcsolataim..komoly kapcsolatom de soha nem voltam ilyen... soha!!!! Nem értem!! Kezd unalmas lenni!!
2014. nov. 15. 19:30
 1/2 anonim válasza:
Sajnos ket lany kozott nem suru a komoly baratsag mert az egyik mindig feltekeny lesz meg hasonlo dolgok,nekem volt ilyen de ott is hagytam. most nagyonjo bnok vagyunk az az egyik lannyal es az az igazi.fiu baratsag meg azert nem jo mert altalaba valamelyikojuk mindig tobbet erez.(tapasztalat)
2014. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nem értem,hogy miért hanyagolják el egyes nők a barátaikat egy pasi miatt.... nekem is volt élettársam 7 évig közben,mégis volt időm a barátaimra..hol közös programokkal, hol csajos programokkal...csak pislogok, hogy ők miért nem így vannak ezzel!!! Míg nincs pasi a képben addig meg ha le akarnád vakarni sem lehetne... aztán meg ....... nekem fura mindenesetre :))
2014. nov. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!