Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek még igazi barátságok?

Léteznek még igazi barátságok?

Figyelt kérdés
Egyre azt tapasztalom, hogy mindenki csak érdekből barátkozik! Miért halt ki az emberekből az igazi barátság??

2014. nov. 11. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Léteznek, de azok nem a neten köttetnek.
2014. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon ritka. nekem 2 eve volt legjobb baratnom, de megszakitottam a kapcsolatot vele mert ramozdult a pasimra es kiis beszelt mindig a hatam mogott
2014. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
léteznek, de nagyon nehéz rátalálni. nekem 23 évembe telt.
2014. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem személy szerint csak pár olyan barátom, haverom van, akiben meg tudok bízni úgy igazából.

Amúgy én is azt veszem észre, hogy egyre nehezebb olyan embereket találni, akik nem csak érdekből keresik a társaságomat/társaságunkat.

2014. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bízom benne, hogy majd egyszer találok egy igaz barátot. Csak létezik még a barátság mint fogalom, csak nem halt még ki teljesen. Velem kevesen akarnak barátkozni, de aki mégis azzal sem egyszerű. Találkozáskor jól elvagyunk, de ha én nem keresném, soha nem írna rám.
2014. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sokszor én is kerülök olyan helyzetbe, ahogy az előző válaszoló írta. Tudom saját magamról hogy megbízható, barátságos vagyok, és sokszor tényleg nekem kell keresni az embereket, tisztelet a kivételnek persze.

Az új, értékes, emberi kapcsolatokat szívesen kutatom, vagy elfogadom ha az én irányomba történik mindez.

2014. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még léteznek, csak sajnos egyre ritkábban. Nekem szerencsém van, mert két olyan barátom is van, akik mellett kiállnék bármi áron és tudom, ez fordítva is igaz. :)
2014. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!