Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kerülhet hozzánk valóban...

Kerülhet hozzánk valóban olyan közel egy kolléga barátilag, hogy érzelmileg nagyon rosszul érintsen az ha tudom már nem sokáig kolléga?

Figyelt kérdés

Hiszen ha ez valódi barátság akkor lehet meg is marad, nem? Lehet csak attól tartok kiderül esetleg mégsem valódi barátságról van szó vagy hogy nem kölcsönös?

Hülyeség ezen bánkódni, hiszen úgyis ki fog derülni, nem?


35N



2014. nov. 16. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolat, és nem költözik el messzire, akkor megmaradhat. Viszont nem kell ahhoz közel éreznünk egy munkatársat, hogy hiányozzon, ha elmegy.
2014. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kerülhet. Ha igazán jóban vagytok, és találkoztok majd, biztos, hogy ugyanott tudjátok folytatni, ahol abbahagytátok. Viszont lehet, hogy idővel mindenki a maga útját járja, és elmaradnak a talákozások, de ez is rendjén van. Szeretettel gondoltok egymásra, de vannak kapcsolatok, amik csak bizonyos időre szólnak az ember életében. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2014. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt szoktak összekavarodni az érzések.
2014. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem költözik el, még az új munkahelye sem lesz messze csak az a baj, hogy neki is és nekem is elég zsúfolt munkán kívüli életünk, így attól tartok, hogy még ha akarjuk se tudunk majd könnyen összeegyeztetni egy-egy talit.


Pont ezért tartok ettől a „mindenki a maga útját járja” dologtól.


Meg sajnos valóban kavarogni kezdtek az értések a fejemben. Eddig még csak egyszer éreztem ilyet, de ott nőről volt szó, így ilyen szempontból nem volt kérdés az érzés milyensége. Bár szerintem most sincs kérdés, csak furcsa, mert nem is annyira régen ismerem őt, de tényleg nagyon közel került hozzám.

2014. nov. 16. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!